HomeInteresantiKodėl šeimininkės neišmeta stiklainių dangtelių: 5 veiksmingi panaudojimo būdai

Kodėl šeimininkės neišmeta stiklainių dangtelių: 5 veiksmingi panaudojimo būdai

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame vis labiau taupomi ištekliai, reikia permąstyti namų apyvokos daiktų vaidmenį.Vienas iš tokių daiktų, kurie po naudojimo dažnai keliauja į šiukšlių dėžę, pavyzdžių yra stiklinių stiklainių dangteliai.

Šioje publikacijoje aptarsime 5 nestandartinius, bet praktiškus nereikalingų dangčių panaudojimo būdus, kurie padės jums papuošti ne tik namus, bet ir sodybos sklypą.

Pirma, iš dangtelių nesunku sukurti praktišką karštąją lėkštę – ar tai būtų net kavos puodelis ant stalo, ar kas nors talpesnio.

Antra, dangtelis gali tapti originalia pincushion arba konteineriu laikymui – į jį patogu dėti įvairias smulkmenas ir smulkius daiktus.

Trečia, iš dangtelių galima lengvai pasidaryti lysvių ženklus , kurie padės nesusipainioti tarp pasodintų augalų.

Ketvirta, iš dangtelių galima pasigaminti gražių gėlių sodui ar nameliui papuošti.

Penkta, iš dangtelių galima pasigaminti vėjo varpelius , kurie vėjyje skleis melodingą garsą.

Kaip matote, net ir nereikalingi butelių dangteliai gali tapti medžiaga įdomiems ir praktiškiems daiktams kurti.Šiame straipsnyje pateiktos idėjos yra tik nedidelė dalis galimų nereikalingų kamštelių panaudojimo būdų. Pasitelkę šiek tiek vaizduotės, galite rasti daug daugiau būdų, kaip panaudoti šiuos paprastus, bet universalius daiktus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře