HomeInteresantiKodėl protingos šeimininkės neišmeta senų puodų: prisiminkite šiuos 5 panaudojimo būdus

Kodėl protingos šeimininkės neišmeta senų puodų: prisiminkite šiuos 5 panaudojimo būdus

Metaliniai puodai ir keptuvės virtuvėje ištikimai tarnauja daugelį metų.Tačiau anksčiau ar vėliau net ir kokybiškiausi virtuvės indai genda – atsiranda įskilimų, įtrūkimų arba tiesiog pasensta.

Būtų nuostolinga išmesti senus puodus, nes iš patvaraus metalo galima sukurti daug naudingų ir gražių daiktų namams ir sodui.

Pirma, iš didelio puodo galima padaryti puikią paukščių ar voverių lesyklą.Tiesiog pritvirtinkite ją prie medžio arba pastatykite ant stovo.

Antra, iš senų puodų ir keptuvių galima pasigaminti originalias kaitvietes.Papuoškite jas pagal savo skonį.

Trečia, iš gilaus vazono galima pasidaryti spalvingą gėlių vazoną arba indą daigams sodinti daržovių sodinuką.

Ketvirta, iš nedidelių dydžių vazonų bus įdomūs kauburėliai kambariniams augalams arba vazos džiovintoms gėlėms.

Penkta, seną puodą galima paversti improvizuota mini krosnele maistui gaminti ant atviros ugnies iškylos metu.

Šešta, keli skirtingo dydžio seni puodai gali tapti pagrindu muzikos instrumentams gaminti , pavyzdžiui, ksilofonui ar būgnų komplektui.

Septinta, iš metalinio puodo galima pagaminti originalų dekoratyvinį žibintą ar lempą sodui, vakarėliui ar vaiko kambariui.

Seni metaliniai indai yra vertingas namų ruošos ir perdirbimo šaltinis.Pasitelkę šiek tiek vaizduotės, iš paprastų puodų ir keptuvių galite sukurti ne tik dekoratyvinių, bet ir naudingų daiktų namams, sodui ir poilsiui lauke.Toks būdas ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir tausoti aplinką.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře