HomeInteresantiKodėl protingos šeimininkės neišmeta senų paklodžių: 13 būdų, kaip jas panaudoti namuose...

Kodėl protingos šeimininkės neišmeta senų paklodžių: 13 būdų, kaip jas panaudoti namuose ir kaime

Kai pažįstami daiktai praranda savo pirminę išvaizdą ir paskirtį, daugelis žmonių skuba jų atsikratyti.Tačiau, kai pagalvojate, galite rasti daugybę kūrybiškų būdų, kaip seniems daiktams suteikti naują gyvenimą.Paimkime, pavyzdžiui, paklodes – atrodytų, ką su jomis galima padaryti, jei ne panaudoti pagal paskirtį?

Pasirodo, kad vaizduotė ir išradingumas gali paversti nutrintus, suplyšusius ar išblukusius lapus gražiais ir naudingais daiktais.Nuo drabužių ir namų tekstilės iki žaislų ir dekoratyvinių daiktų – šiame straipsnyje atskleisime 13 gyvenimo gudrybių, kurios padės įgyvendinti drąsiausias idėjas ir sutaupyti šeimos biudžetą.

Pirma, iš lakštų galima pasidaryti tikrą vigvamą , kuris yra puiki vieta vaikams žaisti.Vaikai noriai dalyvaus statybose ir praleis daugybę įdomių valandų.

Antra, dalį gero audinio galima panaudoti užvalkalams netaisyklingo dydžio pagalvėms arba priderinti prie kito patalynės komplekto.

Trečia, senos paklodės puikiai tinka jauniems augalams uždengti sode šalnų atveju.

Ketvirta, neįprastos formos paplūdimio antklodė yra puikus sprendimas.Ji neleis smėliui ir purvui pasklisti po daiktus.

Penkta, pamirškite apie plastikinius maišelius – iš senos patalynės paklodės pasisiūkite pirkinių maišelį.Jame tilps daug pirkinių ir jis visada bus po ranka.

Šešta, dvi paklodės padės pasisiūti gražų lovos užvalkalą arba antklodės užvalkalą , kuris papuoš miegamojo interjerą.

Septinta, miela prijuostė, pagaminta iš senos paklodės apsaugos drabužius nuo dėmių gaminant maistą ir sukurs jaukią atmosferą virtuvėje.

Aštunta, užuot pirkę naują gultą augintiniui , tiesiog pasisiūkite minkštą pagalvę iš senų paklodžių.Šunys mėgsta miegoti ant daiktų, persmelktų šeimininko kvapu.

Devinta, pižamos kelnės, pagamintos iš minkštos medvilnės paklodžių suteiks maksimalų komfortą miegant.

Dešimta, supjausčius seną patalynės paklodę juostelėmis ir iš jų išaudus kilimėlį , bus gražus ir praktiškas gaminys vonios kambariui, prieškambariui ar virtuvei.

Vienuolikta, iš nereikalingų paklodžių iškirpkite skiautinį pledą ir išsaugokite malonius prisiminimus apie laikus, kai audinys buvo naujas.

Dvylikta, tvirta lininė paklodė bus pagrindas hamakui – puikus sprendimas poilsiui lauke.

Trylikta, vietoj įprasto krepšio naudojant paklodę lengva pasigaminti patogų skalbinių krepšį su virvele.

Kaip matote, į pensiją išeinantys lapai gali įkvėpti daugybę praktiškų ir gražių dalykų.Pasitelkite vaizduotę ir sumanias rankas – ir paprasti tekstilės gaminiai virs unikaliais gaminiais, kurie taupys šeimos biudžetą ir papuoš jūsų namus!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře