HomeInteresantiKodėl protingos namų šeimininkės neišmeta plastikinių movų: 12 protingų buities gudrybių

Kodėl protingos namų šeimininkės neišmeta plastikinių movų: 12 protingų buities gudrybių

Plastikinės movos, dar vadinamos kabelių movomis, yra universali ir nebrangi priemonė, naudojama įvairiais atvejais.

Šiame straipsnyje apžvelgsime 12 netradicinių ir funkcionalių šių jungčių panaudojimo būdų, kurie padės išspręsti problemas namuose, darbo vietoje, sode ir kitur.

Pirma, sukurkite minimalistinį raktų pakabuką.Kaklaraištis gali būti glaustas ir praktiškas raktų pakabukas, neapkraunant savo ryšulio nereikalingomis detalėmis.

Antra, pakeiskite dušo užuolaidų žiedus.Kaklaraiščiai gali būti dušo užuolaidų žiedų alternatyva.Perkišę juos per kilpas ir pritvirtinę, turėsite funkcionalų ir nebrangų pakaitalą.

Trečia, sukurkite patogų pagalvės džiovinimą.Pakabos leidžia sukurti praktišką pagalvių džiovinimo dizainą.Sujungę dvi pakabas į rombą ir tarp jų pritvirtinę pagalvę, galite užtikrinti, kad ji bus veiksmingai vėdinama ir džiovinama.

Ketvirta, pakabinkite viršįtampių apsaugą.Juos užtempę ant įrenginio šonų, galite pakabinti perjungiklį optimalioje vietoje ir sutaupyti vietos.

Penkta, sukurkite universalų daugkartinio naudojimo spaustuką.Nupjovę spaustukus, turėsite slankiojančią kilpą, kuri bus ištikimas jūsų pagalbininkas pakartotinai tvirtinant įvairius daiktus.

Šešta, stiklinę paverskite puodeliu.Ryšiai leidžia paprastą stiklinę lengvai paversti stilingu puodeliu.Jais galite sukurti patogią rankeną mėgaudamiesi gėrimu ir jausdamiesi kūrybingi.

Septinta, sukurkite kolbą iš improvizuotų medžiagų.Naudodami užtrauktuką ir karabiną, iš paprasto butelio galite pasigaminti praktišką kolbą.Dėl paprastos konstrukcijos ir turimų medžiagų ši idėja idealiai tinka stovyklavimui ar kelionėms.

Aštunta, suvienodinkite kabelių sistemą.Ryšiai ne tik sujungia kabelius į kompaktišką ryšulį , bet ir užtikrina tolygų jų paskirstymą, sukurdami estetiškai ir funkcionaliai sutvarkytą kabelių infrastruktūrą.

Devinta, išspręskite problemą sulūžusi stalčiaus rankena.Veiksmingas pakaitalas gali būti kaklaraiščio strypas.Jį galima perkišti per skylę ir pritvirtinti, todėl lengvai atkursite stalčiaus funkcionalumą.

Dešimtasis, sujunkite movas.Jei reikia, movas galima sujungti vieną įkišant į kitos movos užraktą, taip galima išspręsti problemas, kurioms reikia ilgesnių ilgių.

Vienuolikta, sukurkite pakabuką subtiliems daiktams.Ryšuliais sujungę penkias drabužių kabyklas su pakaba ant peties, užtikrinsite, kad jūsų švelnūs skalbiniai būtų švelniai išdžiovinti.

Dvylikta, sukurkite mobiliojo telefono stovą.Iš dviejų užtrauktuko raištelių suformuodami kilpas, užmaukdami jas ant telefono ir gale pritvirtindami galus kaip atramą, užtikrinsite, kad jūsų įtaisas būtų saugiai ir patogiai padėtas.

Kaip matote, plastikiniai kabelių raiščiai gali būti ne tik praktiška priemonė kabeliams tvarkyti, bet ir universali priemonė įvairioms užduotims atlikti.Pasitelkę šiek tiek išradingumo, šiems paprastiems, bet veiksmingiems įrankiams galite rasti daug daugiau panaudojimo būdų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře