HomeInteresantiKodėl patyrusios šeimininkės skalbdamos įdeda lauro lapų: prisiminkite šią gudrybę

Kodėl patyrusios šeimininkės skalbdamos įdeda lauro lapų: prisiminkite šią gudrybę

Daugelis namų šeimininkių, siekdamos tobulai švarių ir gaivių skalbinių, griebiasi agresyvių cheminių priemonių.Tačiau yra natūrali ir saugi alternatyva, kuri padės pasiekti puikių rezultatų nekenkiant sveikatai ir aplinkai.

Kalbame apie paprastą lauro lapą, kuris gali tapti nepakeičiamu pagalbininku skalbimo procese.Dėl savo unikalių savybių jis suteikia skalbiniams minkštumo, kvapnumo ir išlaiko ryškias spalvas.Pateikiame keletą paprastų būdų, kaip naudoti lauro lapą skalbiniams.

Pirma , į specialų skalbinių maišelį įdėkite 5-6 lauro lapus.Į skalbyklę įdėkite skalbinius, į būgną įdėkite maišelį su lauro lapais ir pradėkite įprastą skalbimo ciklą.Jūsų skalbiniai taps švelniai kvepiantys ir minkštesni liečiant.

Antra , prieš skalbdami galite pamirkyti skalbinius lauro lapų nuovire.Norėdami tai padaryti, paruoškite 10-15 lapų tirpalą litrui vandens.Leiskite jam atvėsti, tada pamirkykite jame skalbinius 20-30 minučių.Po to skalbkite įprastai ir džiovinkite skalbinius atvirame ore.Šis metodas ypač tinka spalvotiems ir tamsiems audiniams.

Trečia, naudokite lauro lapų užpilą skalbdami rankomis arba mirkydami ypač suteptus daiktus.Jo antibakterinės savybės padės net įsisenėjusioms dėmėms.

Ketvirta , skalbdami patalynę į skalbyklę įdėkite kelis lauro lapus.Tai suteiks jūsų paklodėms ir pagalvių užvalkalams švelnaus kvapo ir gaivumo.

Penkta , nepamirškite reguliariai keisti lauro lapų skalbimo maišelyje, kad jie išlaikytų savo naudingąsias savybes.

Laurų lapai yra paprasta, nebrangi ir saugi skalbinių priežiūros priemonė.Naudodami jį skalbiniams, galite pasiekti nuostabų minkštumą, gaivumą ir ryškias spalvas nenaudodami aštrių cheminių medžiagų.Išbandykite šį natūralų būdą ir jūsų skalbiniai džiugins jus tobula išvaizda ir kvapu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře