HomeInteresantiKodėl patyrusios šeimininkės neišpila vandens išvirus makaronams: 3 nepakeičiami panaudojimo būdai

Kodėl patyrusios šeimininkės neišpila vandens išvirus makaronams: 3 nepakeičiami panaudojimo būdai

Kulinarijos pasaulyje yra daug vadinamosios ‘nulinių atliekų gamybos’ pavyzdžių, kai beveik visi patiekalo komponentai panaudojami kuo efektyviau.Vienas iš ryškių pavyzdžių – vanduo, likęs po makaronų virimo.

Daugelis namų šeimininkių yra įpratusios jį išpilti be likučio, neįtardamos apie vertingas jo savybes ir panaudojimo galimybes.Tačiau iš tiesų šis krakmolingas skystis gali tapti tikru naudingų ingredientų lobiu gaminant įvairius patiekalus.

Vandens panaudojimo būdai išvirus makaronus:

Pirma , toks vanduo puikiai tinka kaip pagrindas tirštiems padažams gaminti.Jame esantis krakmolas yra natūralus tirštiklis, todėl galite gaminti tirštus ir švelnius padažus garnyrams ar mėsos patiekalams.Tiesiog įpilkite pomidorų pastos, prieskonių, pipirų ir kitų ingredientų pagal skonį.

Antra , tešlos vanduo gali būti puikus įprasto vandens pakaitalas gaminant blynelius ar bulvytes.Dėl krakmolo kepiniai bus minkštesni ir puresni, be to, neprilips prie keptuvės.

Trečia , šį skystį galima naudoti mirkant ankštines kultūras , pavyzdžiui, pupeles, žirnius ar ankštinius augalus.Šiltas, krakmolingas vanduo gerokai sutrumpins laiką, reikalingą joms suminkštinti, o tai labai pagreitins visą virimo procesą.

Ketvirta , jei jūsų tyrės sriuba nebus pakankamai tiršta ir kreminė, įpilkite į ją šiek tiek makaronų vandens.Ji suteiks patiekalui norimą konsistenciją, jis taps tirštesnis ir minkštesnis.Tas pats metodas dažnai naudojamas gaminant humusą.

Penkta, nereikėtų pamiršti kosmetinių krakmolo vandens savybių. Vonelė kojoms su juo turės atpalaiduojamąjį ir raminamąjį poveikį, todėl galėsite atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Atminkite, kad vanduo makaronams – yra tikras lobis kiekvienai šeimininkei, leidžiantis ne tik sumažinti ingredientų sąnaudas, bet ir pagerinti daugelio patiekalų skonį ir konsistenciją.Naudodami jį kaip tirštiklį, vandens pakaitalą ar priemonę ankštinėms daržovėms suminkštinti, galite be didelių pastangų sukurti kulinarinius šedevrus.O kojų vonelė su šiuo krakmolingu skysčiu – puikus būdas atsipalaiduoti po dienos darbų.Nepraleiskite progos pasinaudoti visais gamtos teikiamais ištekliais, ir jūsų virtuvė taps skonio ir gausos karalyste!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře