HomeInteresantiKodėl patyrusios šeimininkės neišmeta senų keptuvių: 6 veiksmingi panaudojimo būdai

Kodėl patyrusios šeimininkės neišmeta senų keptuvių: 6 veiksmingi panaudojimo būdai

Daugelis žmonių mėgsta eksperimentuoti su senomis medžiagomis, paversdami jas naudingais ir estetiškais dekoro elementais.Vienas iš dažnai išmetamų daiktų yra senos, subraižytos ar deformuotos keptuvės.Tačiau šiems nusidėvėjusiems virtuvės reikmenims galima suteikti antrą gyvenimą pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo ir vaizduotės.

Siūlome šešias išradingas gyvenimo gudrybes, kurios padės seną keptuvę paversti spalvingu interjero elementu arba praktišku namų ir sodo daiktu.Ar esate pasiruošę pamatyti, kokių kūrybinių idėjų esame jums paruošę?

Pirma, iš senos keptuvės galite pasigaminti originalų žvakidės laikiklį , kuris jūsų namuose sukurs jaukią romantišką atmosferą.Priklijuokite plonas juosteles skersai išorinės pusės ir pakabinkite pagamintą gaminį su žvake viduryje.Jei norite, papuoškite žvakidę pagal savo skonį.

Antra, jei mokate dirbti su metalu, keptuvę galima paversti naudingu sodo įrankiu – ravėjimo traktoriuku.Apipjaustykite keptuvės šonus, likusioje dalyje išpjaukite noragus ir pritvirtinkite medinę rankeną.

Trečia, nusidėvėjusi keptuvė taps puikiu pagrindu dekoratyvinei plokštei sukurti.Atsispausdinkite norimą dizainą, priklijuokite jį prie keptuvės dugno, nulakuokite ir, jei norite, pridėkite lankų ar kitų puošmenų.

Ketvirta, iš paprastos keptuvės be rankenos galite pasigaminti gražų indą saldainiams ar vaisiams patiekti.Tiesiog apvyniokite keptuvės kraštus džiuto virvele naudodami superklijus – iš pradžių išorę, paskui vidų.

Penkta, senoji keptuvė puikiai tinka duonkepei sukurti.Jums reikės karštų klijų, PVA, medvilninės virvelės ir vandeniui atsparaus audinio, kad sukurtumėte dėklą, kurį pritvirtintumėte prie viršutinių keptuvės kraštų.Pats gaminys galiausiai bus panašus į virvelinį maišelį su metaliniu dugnu.

Šešta, įprasta keptuvė gali tapti veidrodžio pagrindu.Tam ją nupoliruokite švitriniu popieriumi, į vidų įklijuokite apvalų veidrodėlį ir, jei norite, papuoškite gaminį dirželiu pakabinimui.

Kaip matote, pasitelkus kūrybišką požiūrį net ir iš pažiūros nenaudingiausi daiktai gali rasti antrą gyvenimą ir tapti ryškiu interjero akcentu arba reikalingu namų apyvokos daiktu.Panaudokite senas keptuves, kad įgyvendintumėte pateiktus ‘lifehacks –’, ir jūsų namai pasipildys kūrybiškomis rankų darbo detalėmis.Parodykite šiek tiek vaizduotės ir paprasčiausia šiukšlė taps tikru dizaino šedevru!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře