HomeInteresantiKodėl patyrusios šeimininkės neišmeta kavos tirščių: užsirašykite šiuos 10 panaudojimo būdų

Kodėl patyrusios šeimininkės neišmeta kavos tirščių: užsirašykite šiuos 10 panaudojimo būdų

Kavos tirščiai, likę pasigaminus aromatingą gėrimą, dažnai laikomi nereikalingomis atliekomis, kurias reikia nedelsiant išmesti.Tačiau tai klaidinga nuomonė.

Iš tiesų kavos tirščiai turi daug naudingų savybių ir gali būti naudojami įvairiose srityse – nuo sodininkystės iki rankdarbių.Užuot jos atsikratę, verta būti šiek tiek kūrybingiems ir suteikti šiai medžiagai antrą gyvenimą.

Pirma , kavos tirščiai gali būti vertingas priedas prie komposto krūvos arba naudojami kaip mulčias rūgščią dirvą mėgstantiems augalams, pavyzdžiui, rododendrams ar hortenzijoms.

Antra , iš išdžiovintos žemės galima gaminti kvapnias žvakes.Jums reikės tablečių žvakių, dagčių ir stiklinio indo su plačiu kakleliu.

Trečia , kavos tirščiai bus puiki pagalbinė priemonė indams valyti.Švelniai įtrinkite ją į nešvarias vietas, kad pašalintumėte maisto likučius ir riebalus.

Ketvirta , išdžiovintas gūžys padės gaivinti orą šaldytuve ar kitose patalpose, sugerdamas nemalonius kvapus.

Penkta , iš kavos tirščių galima pasigaminti naudingų grožio priemonių, pavyzdžiui, kūno šveitiklio ar plaukų kaukės.

Šešta , išdžiovinti gumulėliai bus puikus naminių antistresinių minkštų žaislų užpildas arba gali būti naudojami rankdarbiuose muilui, žvakėms ir net paveikslams gaminti.

Septinta , kavos tirščiai gali pakeisti klasikines spintelės, šaldytuvo ir šaldiklio kvapiąsias medžiagas, įdėjus juos į stiklines vazas, medvilninius maišelius ar plastikinius indus.

Aštunta , nudažykite kiaušinius natūralia ruda spalva, virdami juos kavos tirščių tirpale.

Devinta , įberkite šiek tiek kavos tirščių į dėžutę su žūklei skirtais sliekais – jų aromatas privilios žuvis, ypač upėtakius ir ešerius.

Q dešimtasis , kavos tirščius naudokite kaip trąšą kambariniams augalams, įberdami jų į žemę persodinant.

Neskubėkite išmesti kavos tirščių – pažvelkite į juos naujai ir atraskite daugybę jų privalumų bei panaudojimo būdų.Pasinaudodami šiomis paprastomis idėjomis, kavos tirščius galėsite panaudoti dar kartą.Tegul jūsų kūrybiškumas ir pagarba ištekliams įkvepia jus kurti unikalius ir tvarius sprendimus namams ir sodininkystei!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře