HomeInteresantiKodėl patyrusios šeimininkės į vandenį grindims valyti deda pieno: mūsų protėvių patarimai

Kodėl patyrusios šeimininkės į vandenį grindims valyti deda pieno: mūsų protėvių patarimai

Reguliarus drėgnas valymas – švarių ir jaukių namų raktas.Tačiau specialių valymo priemonių pirkimas ne visada pasiteisina.Iš tikrųjų efektyviai plauti grindis galima ir naudojant priemones, kuriomis disponuoja kiekviena namų šeimininkė ir kurios kainuoja centus.

Apžvelkime 3 priedų variantus, kurie padės lengvai išplauti grindis.

Pirma, puiki pagalbinė valymo priemonė bus paprasta valgomoji druska.Vieno valgomojo šaukšto druskos kibirui vandens pakaks efektui pasiekti.Toks tirpalas gali visiškai išvalyti bet kokias grindis, įskaitant linoleumą.

Antra, į pagalbą ateis glicerinas.Jis ne tik puikiai valo, bet ir apsaugo grindis nuo greito sutepimo, nes neleidžia nusėsti dulkėms.Naudokite 1 valgomąjį šaukštą.šaukštą glicerino vienam kibirui vandens.

Trečia, puiki priemonė linoleumui poliruoti bus paprastas pienas.Sumaišykite jį su vandeniu lygiomis dalimis, šiuo tirpalu nuplaukite grindis, o tada sausai nušluostykite švaria šluoste.Pieno mišinys suteiks dangai blizgesio.

Kaip matote, norint tobulai išvalyti namų grindis, nebūtina pirkti brangių cheminių priemonių.Pasinaudokite aukščiau pateiktomis kulinarinėmis ‘gudrybėmis’!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře