HomeInteresantiKodėl patyrusios šeimininkės į klozetą deda druskos: prisiminkite, kaip tokiu būdu valyti...

Kodėl patyrusios šeimininkės į klozetą deda druskos: prisiminkite, kaip tokiu būdu valyti ir kovoti su užsikimšimais

Kriauklių ir tualetų švaros palaikymas – svarbi užduotis, kad vonios kambarys būtų higieniškas ir gaivus.Tačiau dažnai tradicinės valymo priemonės nesugeba susidoroti su kai kuriomis problemomis, pavyzdžiui, užsikimšimais, nemaloniais kvapais ir susikaupusiais nešvarumais.

Šiuo atveju į pagalbą ateina valgomoji valgomoji druska, kuri gali būti puiki natūrali priemonė santechnikos įrenginiams valyti ir dezinfekuoti.

Pirma , druska yra universali priemonė, kurią galima naudoti ne tik valymui ir dėmių šalinimui, bet ir kaip oro gaiviklį bei priemonę nuo pelėsių.Į kriauklę ir klozetą pilama druska padeda pašalinti nedidelius užsikimšimus, nemalonius kvapus ir yra profilaktinė kanalizacijos ir vamzdžių valymo priemonė.

Antra , norint pašalinti nemalonų kvapą arba kaip prevencinę priemonę nuo užsikimšimo, rekomenduojama į kriauklės nutekamąjį vamzdį įpilti 1 puodelį druskos ir ant viršaus užpilti 0,5 litro karšto vandens (ne aukštesnės nei 65°C temperatūros), palaukti 20-30 minučių ir tada leisti karštam vandeniui bėgti.

Trečia , tualeto dubeniui druskos kiekis padidinamas iki 2 puodelių, kuriuos reikia užpilti 1 litru vandens, tačiau jokiu būdu ne karštu ir ne verdančiu vandeniu! Svarbu atminti, kad į klozeto dubenį negalima pilti verdančio ir labai karšto vandens, nes dėl to gali atsirasti fajanso įtrūkimų arba būti pažeisti plastikiniai vamzdžiai.Didžiausia vandens temperatūra, kurią galima naudoti klozeto dubeniui, yra 40-45°C.

Ketvirta, jei kriauklė užsikimšusi, druską galima naudoti kartu su soda ir actu.Tam sumaišykite 1 puodelį druskos ir 1 puodelį valgomosios sodos, supilkite į nutekamąjį vamzdį, įpilkite 3 valgomuosius šaukštus acto ir palikite 2 valandoms, o tada paleiskite karštą vandenį.

Druskos naudojimas kriauklėms ir tualetams valyti ir dezinfekuoti – yra paprastas, nebrangus ir ekologiškas būdas palaikyti švarą vonios kambaryje.Laikydamiesi rekomendacijų dėl vandens kiekio ir temperatūros, taip pat tinkamai derindami druską su kitomis natūraliomis priemonėmis, galite veiksmingai kovoti su užsikimšimais, nemaloniais kvapais ir nešvarumais nenaudodami agresyvių buitinių cheminių priemonių!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře