HomeInteresantiKodėl patyrusios namų šeimininkės deda dantų pastą ant įkaitusio lygintuvo: patogi gyvenimo...

Kodėl patyrusios namų šeimininkės deda dantų pastą ant įkaitusio lygintuvo: patogi gyvenimo gudrybė

Daugelis patyrusių namų šeimininkių periodiškai atlieka iš pirmo žvilgsnio keistą procedūrą – dantų pastą užtepa ant šiek tiek įkaitusio lygintuvo pado.Tai gali atrodyti beprasmiška, jei neatsižvelgsime į vieną labai svarbų dalyką – naudingąsias dantų pastos savybes.Tačiau pakalbėkime apie viską iš eilės!

Iš tikrųjų tai veiksmingas būdas atsikratyti užsiteršimo ir kitų rūšių teršalų, kurie laikui bėgant susikaupia ant to paviršiaus.

Svarbiausia yra neperkaitinti pado plokštės , o dantų pastą tepti, kai lygintuvas yra šiek tiek įšilęs.Leiskite dantų pastai išdžiūti, o tada pašalinkite ją kartu su nešvarumais drėgnu skudurėliu.Atlikus šią procedūrą lygintuvo padas tampa idealiai švarus.

Nepaisant to, kad šis būdas atrodo keistas, jis tikrai padeda atsikratyti suodžių ir prailgina lygintuvo tarnavimo laiką.

Svarbiausia būti atsargiems ir nepamiršti, kad lygintuvas yra karštas.Tuomet ši gudrybė leis ilgai išlaikyti puikią lygintuvo būklę.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře