HomeInteresantiKodėl neturėtumėte imti kelyje rastų pinigų: penkios pavojingos pasekmės

Kodėl neturėtumėte imti kelyje rastų pinigų: penkios pavojingos pasekmės

Gatvėje paimti svetimus pinigus gali turėti neigiamos įtakos jūsų gyvenimui, įsitikinę aiškiaregiai.Faktas tas, kad pinigai turi ypatingą energiją ir gali nešti kitų žmonių neigiamas programas, kurios gali sukelti problemų.

Pirma, keldami kitų žmonių pinigus nuo žemės, rizikuojame neigiamai paveikti savo pačių pinigų energiją ir finansinius srautus.Taip sukuriami nematomi ryšiai su kitais žmonėmis.

Antra, per rastus pinigus mums gali būti perduota neigiama energija, iki pat ligų ir blogų įsitikinimų.Toks procesas vadinamas vkid.

Trečia, kartais žmonės naudoja pinigus ritualuose, palikdami juos ant kelio kaip mokestį demonams ar būtybėms.Juos rinkdami rizikuojame užsitraukti ant savęs negatyvumą.

Ketvirta, pinigai turi didžiulę energetinę galią, kuri gali smarkiai paveikti žmogaus gyvenimą.

Penkta, jums taip pat gali kilti problemų, pavyzdžiui, kaltinimai vagyste , jei buvęs savininkas pradės ieškoti to, kas buvo prarasta, ir pastebės, kad pakėlėte jo pinigus.

Apibendrinant reikėtų pažymėti, kad gatvėje neturėtumėte kelti svetimų pinigų, nes dėl pinigų energijos ypatumų tai gali turėti rimtų neigiamų pasekmių.Šiuo klausimu geriau būti atsargiems ir nepasiduoti įsivaizduojamai pagundai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře