HomeInteresantiKodėl nereikėtų pilti verdančio vandens į kriauklę: pavojus pažeisti vamzdžius

Kodėl nereikėtų pilti verdančio vandens į kriauklę: pavojus pažeisti vamzdžius

Daugelis namų šeimininkių yra įpratusios verdantį vandenį pilti į kriauklę po to, kai išverda, pavyzdžiui, makaronai.Tačiau tai labai pavojinga vamzdžiams! Todėl ekspertai siūlo paprastą ir veiksmingą sprendimą.

Faktas tas, kad dauguma šiuolaikinių vamzdžių pagaminti iš polivinilchlorido – medžiagos, kuri yra patogi, bet neatlaiko aukštos temperatūros.

Didžiausias jos atsparumas temperatūrai yra 65 laipsniai Celsijaus.Reguliarus verdančio vandens nuleidimas gali sukelti įtrūkimų vamzdžiuose.

Net jei vamzdžiai metaliniai, problema išlieka – plastikinės sistemos jungtys vis tiek gali deformuotis.

Ką daryti. Juk lauke pilti verdančio vandens taip pat nėra išeitis.Ekspertai siūlo paprastą sprendimą – į karštą vandenį įpilkite šiek tiek šalto vandens.To pakanka, kad temperatūra sumažėtų vos per porą sekundžių.Taip vamzdžiai bus saugūs!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře