HomeInteresantiKodėl gudrios šeimininkės saugo citrusinių vaisių žieveles: prisiminkite 5 būdus, kaip jas...

Kodėl gudrios šeimininkės saugo citrusinių vaisių žieveles: prisiminkite 5 būdus, kaip jas panaudoti namuose ir virtuvėje

Citrusinių vaisių žievelės dažnai atsiduria šiukšliadėžėje dar neišnaudojusios viso savo potencialo.Tuo tarpu šios įprastos atliekos gali būti tikras išsigelbėjimas namuose.

Dėl ryškaus, viliojančio aromato ir daugybės naudingų natūralių ingredientų citrusų žievelės gali išspręsti daugybę buitinių problemų – nuo oro pripildymo gaiva iki kovos su kalkėmis ir senų nešvarumų šalinimo.Užuot negailestingai išmetę šią gamtos dovaną, raskite jai papildomų panaudojimo būdų.

Pirmiausia nutarkuokite viršutinį žievės sluoksnį ir išdžiovinkite žievelę sandėlyje.Ji puikiai tinka kepiniams, desertams ar karštiems patiekalams, suteikdama jiems nuostabų skonį.

Antra norėdami, kad įprasta nefasuota arbata nušvistų naujomis spalvomis, į arbatinuką įberkite nuplautų citrusinių vaisių žievelių, šviežių arba džiovintų.

Trečia , žievelę galima panaudoti skaniai cukruotiems vaisiams gaminti.Supjaustykite ją gabaliukais, dvidešimt keturias valandas mirkykite vandenyje, kurį periodiškai keiskite.Tada užvirinkite vandenį su cukrumi, sudėkite žieveles ir virkite apie valandą.Cukruotus vaisius padėkite ant sauso paviršiaus, kad išdžiūtų.

Ketvirta , džiovintos citrusinių vaisių žievelės puikiai kvepia drabužių spintoje esančius drabužius ir atbaido kandis.Tiesiog padėkite jas ant lentynų su savo daiktais, reguliariai keisdami.

Penkta , tiek šviežios, tiek džiovintos citrusinių vaisių žievelės gali pasitarnauti kaip natūralus oro gaiviklis.Surinkite gabalėlius į medžiaginį maišelį arba iškirpkite iš jų formas.

Citrusinių vaisių žievelės yra išties universalus namų ūkio pagalbininkas.Naudokite jį skanėstams gaminti, arbatai ir orui aromatizuoti, kandims atbaidyti ir net cukruotiems vaisiams gaminti.Šis nebrangus gamtos šaltinis gali gerokai palengvinti jūsų gyvenimą, jei į jį žiūrėsite tinkamu kampu!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře