HomeInteresantiKo nedėti į kotletus: 3 ingredientai, kurie galutinai sugadins patiekalą

Ko nedėti į kotletus: 3 ingredientai, kurie galutinai sugadins patiekalą

Kotletai – tai klasikinis patiekalas, kurį mėgsta daugelis.Atrodytų, kas gali būti paprasčiau nei paruošti skanius ir sultingus kotletus? Tačiau net ir šiame, atrodytų, paprastame dalyke yra paslapčių ir gudrybių, kurios padės sukurti tobulą patiekalą.

Šiame tekste atskleisime keletą profesionalių patarimų, kokių ingredientų reikėtų vengti ruošiant maltos mėsos kotletus.

Pirma, duona mirkyta, kurią daugelis žmonių įpratę dėti į maltinukus, iš tikrųjų sugadina kotletų skonį ir padaro juos tankius bei šiurkščius.

Antra, žalias kiaušinis , ypač baltymas, daro maltinukus kietus ir šiurkščius, todėl geriau jo atsisakyti arba naudoti tik trynį.

Trečia, majonezas , kurį kai kurios šeimininkės deda dėl sultingumo, yra visiškai nereikalingas ingredientas, nes pakanka tiesiog gerai išminkyti ir aptepti maltą mėsą.

Be to, reikėtų pamiršti apie kotletų troškinimą, nes, norint išsaugoti jų sultingumą, juos būtinai reikia kepti ant didelės ugnies, kad susidarytų plutelė, kuri sulaikytų mėsos sultis viduje.

Taigi, atsisakę žalio kiaušinio, duonos, majonezo ir troškindami kotletus, galite pagaminti tikrai skanius, minkštus ir sultingus kotletus.Laikykitės šių paprastų patarimų, ir jūsų kotletai taps tikru kulinarijos šedevru, kuriuo mėgausis visi namiškiai.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře