HomeInteresantiKo nedaryti su braškėmis pavasarį: nekartokite šių 3 dažniausiai daromų klaidų

Ko nedaryti su braškėmis pavasarį: nekartokite šių 3 dažniausiai daromų klaidų

Pavasaris – ilgai lauktas sodininkų ir daržininkų mėgėjų metas.Tai sodinukų sodinimo ir augalų, įskaitant uogas, priežiūros pradžios metas.Kartu per ankstyvos manipuliacijos su žeme ir braškių krūmais gali pakenkti būsimam derliui.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu palaukti, kol žemė visiškai įšils, ir laikytis kelių taisyklių.Atkreipkite dėmesį į keletą svarbių patarimų.

Pirma, neskubėkite mulčiuoti braškių lysvių.Iš organinių medžiagų, pavyzdžiui, šiaudų, pagamintas mulčias sulėtins dirvos įšilimą, o tai neigiamai paveiks augalų mitybą.

Antra, atidėkite organinių trąšų , pavyzdžiui, durpių ar humuso, naudojimą.Šaltame dirvožemyje jie blogai suyra, todėl krūmai gauna minimalią naudą.Palaukite, kol dirva sušils iki 15-20 laipsnių C.

Trečia, per ankstyvas mineralinių trąšų naudojimas taip pat gali pakenkti braškėms.Augalai negalės visiškai įsisavinti maistinių medžiagų iš šalto dirvožemio.

Vietoj to pavasarį ypatingą dėmesį skirkite kerpėms purenti, atsikratykite piktžolių ir denuduokite dirvožemį, kad jis geriau įšiltų.

Taigi, pagrindinis pavasarinių braškių lysvių tvarkymo darbų principas – neskubėti ir palaukti, kol dirva visiškai įšils.Taip krūmai gaus maksimalų maisto medžiagų kiekį, kad suformuotų gausų ir aromatingą derlių.Šiek tiek kantrybės ir dėmesio savo sklypo ypatumams – tai raktas į braškių gausą jūsų soduose!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře