HomeInteresantiKilimas greitai išplaus dėmes: užrašykite šio tirpalo sudėtį iš naminių priemonių

Kilimas greitai išplaus dėmes: užrašykite šio tirpalo sudėtį iš naminių priemonių

Namų tekstilės švaros ir tvarkos palaikymas yra viena svarbiausių kiekvienos namų šeimininkės užduočių.Kilimai, kaip neatsiejama interjero dalis, dažnai susiduria su nešvarumais, ypač jei yra naminių gyvūnų.Tačiau nenusiminkite, nes yra paprastas ir nebrangus sprendimas, galintis sugrąžinti kilimams jų pirminę išvaizdą nenaudojant brangių cheminių medžiagų.

Šis metodas yra ne tik ekonomiškas, bet ir saugus šeimos narių ir augintinių sveikatai.

Pirmiausia reikia paruošti trijų komponentų tirpalą: acto, vandens ir druskos.Actas ir vanduo sumaišomi lygiomis dalimis, o druskos dedama po vieną arba du valgomuosius šaukštus.Druska ne tik sustiprina tirpalo valomąsias savybes, bet ir padeda sugerti drėgmę iš dėmės.

Antra , gautą tirpalą reikia tepti tiesiai ant dėmės, minkštu skudurėliu ar kempine įtrinant jį į kilimo pluoštą.Svarbu apdoroti visą dėmės plotą, tačiau vengti per didelio kilimo sudrėkinimo.Tuomet tirpalą reikėtų palikti kuriam laikui, geriausia kelioms valandoms ar net nakčiai, kad actas ir druska visiškai įsigertų ir suardytų dėmę.

Trečia , praėjus tirpalo poveikio laikui, apdorotą vietą reikia kruopščiai išsiurbti.Vakuumavimas pašalins visus druskos likučius ir suirusią dėmę, todėl kilimas vėl atrodys švarus ir gaivus.

Šiuo paprastu ir nebrangiu metodu galima veiksmingai pašalinti įvairias dėmes iš kilimų, išsaugoti jų grožį ir prailginti tarnavimo laiką.Šis metodas ne tik veiksmingas, bet ir ekologiškas, nekelia pavojaus šeimos narių ir naminių gyvūnėlių sveikatai, todėl puikiai tinka kiekvienuose namuose.Be to, natūralių ingredientų naudojimas skatina tausoti aplinką ir padeda išvengti neigiamo cheminių medžiagų poveikio.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře