HomeInteresantiKeptuvių dangčiai vėl blizgės: užrašykite šių paprastų valymo tirpalų sudėtį

Keptuvių dangčiai vėl blizgės: užrašykite šių paprastų valymo tirpalų sudėtį

Gaminant maistą puodų dangčiai pamažu pasidengia suodžiais ir riebalais, kurie gadina jų išvaizdą ir apsunkina valymą.Ilgainiui susikaupusius nešvarumus tampa sunku pašalinti, o įprasti plovikliai ne visada atlieka šį darbą.

Tačiau yra veiksmingų ir paprastų būdų, kaip be didelių pastangų sugrąžinti dangteliams nepriekaištingą blizgesį ir švarą.Šiame straipsnyje apžvelgsime kelis nebrangius puodų dangčių valymo nuo įsisenėjusių nešvarumų būdus, naudojant prieinamus ingredientus.

Pirmiausia pereikime prie geriamosios sodos tirpalo.Įprasta valgomoji soda yra universalus pagalbininkas kovojant su įvairiais nešvarumais.Norint išvalyti puodų dangčius, reikia paruošti tirpalą iš 2 litrų vandens ir 3 valgomųjų šaukštų valgomosios sodos.Panardinkite dangtelius į šį tirpalą ir pastatykite indą ant silpnos ugnies.Tirpalas turėtų virti apie 30 minučių.Praėjus šiam laikui išimkite dangtelius ir nuvalykite juos kempine.Tokiu būdu riebalai ir suodžiai pašalinami be didelių pastangų.Svarbu atkreipti dėmesį, kad šis metodas netinka dangčiams, kuriuose yra plastikinių elementų, nes jie gali deformuotis.

Antra , veiksminga riebalų šalinimo priemonė yra skalbiamojo muilo ir garstyčių miltelių mišinys.Jam paruošti reikia sumaišyti 2 valgomuosius šaukštus garstyčių miltelių, 2 valgomuosius šaukštus valgomosios sodos, 4 valgomuosius šaukštus skysto skalbiamojo muilo ir užpilti stikline verdančio vandens.Gautą mišinį reikia gerai išmaišyti ir juo tepti dangčius.Palikite 30 minučių ir tada nuvalykite standžia kempine.

Trečia , galite naudoti skalbiamojo muilo, valgomosios sodos ir acto derinį.Tam sutarkuokite penktadalį skalbiamojo muilo, sumaišykite jį su vienu valgomuoju šaukštu sodos ir įpilkite vieną valgomąjį šaukštą acto.Gautą masę užtepkite ant dangtelio ir palikite 30 minučių.Po to nuvalykite ją kempine.

Naudodami paprastus ir nebrangius ingredientus, tokius kaip valgomoji soda, garstyčių milteliai, skalbiamasis muilas ir actas, galite veiksmingai išvalyti puodų dangčius nuo įsisenėjusių nešvarumų ir atkurti jų pirminį blizgesį.Siūlomi būdai yra nebrangūs ir leidžia išvengti agresyvių cheminių medžiagų naudojimo.Reguliarus puodų dangčių valymas padės išlaikyti juos geros būklės ir prailgins indų tarnavimo laiką.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře