HomeInteresantiKeptuvė nušveis per kelias minutes: prisiminkite šį valymo būdą su skalbimo muilu

Keptuvė nušveis per kelias minutes: prisiminkite šį valymo būdą su skalbimo muilu

Namų ruošos pasaulyje yra daug netradicinių ir kūrybiškų sprendimų, kurie duoda puikių rezultatų nenaudojant brangių ir dažnai kenksmingų cheminių medžiagų.

Viena iš šių paslapčių yra neįprastas įprasto skalbiamojo muilo naudojimo būdas – jo ‘kepimas’ ant keptuvės.Šis paprastas, bet veiksmingas būdas gali sugrąžinti indams pirminį blizgesį ir švarą, atsikratyti įsisenėjusių nešvarumų ir suodžių.

1 ŽINGSNIS : Pasiruoškite reikiamus įrankius: smulkią tarką ir standžią kempinę.Taip pat rekomenduojama mūvėti pirštines, kad apsaugotumėte rankas.Ant trintuvo užberkite skalbiamojo muilo, tolygiai paskleisdami drožles ant indo dugno.Tada atsargiai pripilkite vandens, kad muilo drožlės visiškai apsemtų muilo drožles.

2 ŽINGSNIS : pastatykite keptuvę ant vidutinės ugnies ir būkite kantrūs.Stebėkite procesą ir laukite, kol muilas ir vanduo virs vientisa, tiršta muilo mase.Šis žingsnis gali užtrukti apie 10 minučių.Kol mišinys kepa, į gautą tirpalą pamerkite kempinę ir kruopščiai nuvalykite keptuvės šonus.

3 ŽINGSNIS : kai keptuvė ‘iškeps’, leiskite jai šiek tiek atvėsti ir pereikite prie paskutinio valymo etapo.Naudodami standžiąją kempinės pusę, nuplaukite keptuvę muilo vandens tirpalu, ypatingą dėmesį skirdami įsisenėjusiems nešvarumams ir purvui.

Atminkite, kad skalbiamasis muilas yra universalus pagalbininkas ne tik indams plauti.Juo galima pašalinti įsisenėjusias dėmes, nemalonius kvapus ir net kovoti su pelėsiu.

Dabar jau žinote, kad keptuvėje kepamas skalbiamasis muilas yra naujoviškas ir ekologiškas būdas palaikyti švarą ir tvarką virtuvėje.Šis paprastas, bet veiksmingas metodas leis jums atsikratyti įsisenėjusių nešvarumų nenaudojant kenksmingų cheminių medžiagų.Išbandykite patys!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře