HomeInteresantiKeptuvę išvalyti padės buitinė priemonė: ją reikia patepti skalbimo muilu

Keptuvę išvalyti padės buitinė priemonė: ją reikia patepti skalbimo muilu

Namų apyvokos muilas yra tikra dievo dovana valant namus.Jis gali susidoroti su tokiais nešvarumais, nuo kurių įprastos valymo priemonės yra bejėgės.Visų pirma juo galima atgaivinti net ir pačią nešvariausią keptuvę.

Pasitaiko, kad mėgstama keptuvė po ilgo tarnavimo pasidengia storu riebių suodžių sluoksniu ir atrodo beviltiškai sugadinta.Tačiau ją išmesti dar per anksti!

Paimkite gabalėlį skalbiamojo muilo ir sutarkuokite jį ant smulkios tarkos, įpildami vandens iki grietinės tirštumo.Po to šį muilo mišinį kaitinkite apie 5-7 minutes ant silpnos ugnies , dažnai maišydami.

Kai muilo mišinys taps vientisas, storai paskirstykite jį po visą keptuvės paviršių.Palikite jį pastovėti bent 40 minučių.Tada nuplaukite muilo kaukę šiltu vandeniu ir pamatysite rezultatą – keptuvė bus kaip nauja! Jei reikia, procedūrą galima pakartoti.

Ši atgaivinanti muilinė danga padės atsikratyti labiausiai įsisenėjusių nešvarumų ant jūsų indų.Tai paprastas ir nebrangus būdas prailginti mėgstamos keptuvės tarnavimo laiką.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře