HomeInteresantiKam dar tinka segtukai: 8 naudingos gudrybės namams ir buičiai

Kam dar tinka segtukai: 8 naudingos gudrybės namams ir buičiai

Popieriaus spaustukai yra bene labiausiai paplitę biuro reikmenys, kuriuos turi tiesiog visi.Paprastai juos naudojame tik popieriaus lapams susegti.Tačiau iš tikrųjų popieriaus spaustukai turi daug daugiau funkcijų!

Šiame straipsnyje surinkome 8 neįprastiausius ir naudingiausius gelbėjimo būdus su segtukais, kurie jums pravers įvairiose situacijose.Šie paprasti ir nebrangūs daiktai padės jums išspręsti daugybę buitinių problemų.

Pirma, segtukas popieriui leidžia lengvai ir tvarkingai atidaryti vokus nepažeidžiant jų turinio.

Antra, popieriaus spaustukas padeda greitai pašalinti vyšnios kauliuką.Tiesiog įkiškite segtuką į vyšnią, šiek tiek pasukite, užkabinkite kauliuką ir ištraukite.

Trečia, segtuką galima paversti raktų pakabuku.Per segtuką reikia perverti raktą ir segtuką užkabinti ant raktų pakabuko žiedo.Taip raktai nepasimes.

Ketvirta, segtuku patogu uždaryti prieskonių pakelius ir kitus birius maisto produktus.Tiesiog suspauskite pakelio kraštą popieriaus spaustuku ir pakelis bus sandariai uždarytas.

Penkta, popieriaus spaustukas leis lengvai užsegti apyrankę ant riešo viena ranka.

Šešta, popieriaus segtuką galite naudoti kaip knygos skirtuką.Jei norite, galite jį net papuošti, pavyzdžiui, viršuje užrišti lankelį.

Septinta, popieriaus segtukas puikiai tinka valyti šukas ar šukes nuo susipainiojusių plaukų.Tiesiog užkabinkite plaukus popieriaus segtuko kabliuku.

Aštunta, galite pritvirtinti maišelio užtrauktuką segtuku, kad jis netyčia neatsegtų.

Taigi, kaip matote, toks paprastas ir lengvai prieinamas daiktas kaip segtukas yra universalus pagalbininkas kasdieniame gyvenime.Jis pakeičia daugelį kitų prietaisų ar įrenginių.Pabandykite pritaikyti šiuos ‘flyhack’us’ – tikrai įvertinsite segtuko patogumą ir praktiškumą kasdieniame gyvenime.Ir sutaupysite daug pinigų įvairiems prietaisams!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře