HomeInteresantiKaip valyti pjaustymo lenteles: keli patikimi būdai su liaudiškomis priemonėmis

Kaip valyti pjaustymo lenteles: keli patikimi būdai su liaudiškomis priemonėmis

Pjaustymo lenta – būtinas bet kurios virtuvės atributas, su kuriuo susiduriame kasdien.Tačiau nedaugelis susimąsto, kad už jos negražaus paviršiaus gali slėptis pavojingi mikrobai ir bakterijos.

Peiliu palikti įbrėžimai ir įtrūkimai tampa puikiu prieglobsčiu šiems akimi nematomiems kenkėjams.Todėl svarbu skirti tinkamą dėmesį pjaustymo lentelių valymui ir dezinfekavimui, o ne tik plauti jas po naudojimo.

Pirmiausia, jei turite plastikinę pjaustymo lentą , paruoškite valgomosios sodos ir acto tirpalą.Užtepkite jį ant iš anksto nuplauto paviršiaus ir palikite kelioms minutėms.Šis mišinys padės pašalinti įsisenėjusius nešvarumus ir dezinfekuoti lentą.

Antra, prižiūrint medinę pjaustymo lentą , jos paviršių reikėtų patepti druskos ir citrinos sulčių mišiniu.Tada lentą apipurkškite trijų procentų vandenilio peroksido tirpalu.Leiskite priemonei veikti kelias minutes, kad ji būtų kuo veiksmingesnė.Po to lentą kruopščiai nuplaukite po tekančiu vandeniu ir nusausinkite švariu rankšluosčiu.

Paskutinis abiejų tipų pjaustymo lentelių žingsnis – kruopščiai nuplauti jas po tekančiu vandeniu ir sausai nušluostyti švariu sausu rankšluosčiu.Ši procedūra ne tik sunaikins kenksmingus mikroorganizmus, bet ir atsikratys dėmių bei nemalonių kvapų, kurie gali likti po maisto pjaustymo.

Reguliari ir tinkama pjaustymo lentelių priežiūra prailgins jų tarnavimo laiką ir užtikrins saugų maisto ruošimą.Atminkite, kad medines ir plastikines lentas reikia valyti skirtingai, todėl vadovaukitės pjaustymo lentos medžiagai skirtomis instrukcijomis.Laikydamiesi šių paprastų taisyklių galite palaikyti nepriekaištingą švarą ir sukurti saugią aplinką skaniam ir sveikam maistui gaminti.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře