HomeInteresantiKaip valant nesugadinti kilimo: kaip išvengti 3 dažniausiai daromų klaidų

Kaip valant nesugadinti kilimo: kaip išvengti 3 dažniausiai daromų klaidų

Kiliminės dangos yra neatsiejama daugelio namų ir butų interjero dalis, kurianti jaukumą ir komfortą.Tačiau laikui bėgant jose neišvengiamai kaupiasi dulkės, nešvarumai ir įvairūs teršalai, todėl jas reikia reguliariai valyti.

Svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kad nesugadintumėte kilimo ir pailgintumėte jo tarnavimo laiką.Panagrinėkime dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurių reikėtų vengti valant kilimus.

Pirma, reikia atsižvelgti į kilimo gamybos medžiagą.Jie gali būti pagaminti iš skirtingų pluoštų, pavyzdžiui, vilnos, nailono, poliesterio ir olefino, ir kiekviena rūšis reikalauja ypatingos priežiūros.Pavyzdžiui, poliesteriui tinka bet kokie sintetinio pluošto gaminiai, o nailonui nereikėtų naudoti gaminių, kurių pH viršija 10, kad nebūtų sugadinta spalva.Vilnoniai kilimai yra ypač švelnūs, todėl reikėtų atsargiai rinktis jiems skirtas valymo priemones.

Antra, valydami kilimą neturėtumėte naudoti per daug vandens ir ploviklio.Dėl drėgmės pertekliaus gali atsirasti dryžių, deformuotis paviršius ir padaugėti dėmių, o dėl ploviklio pertekliaus viskas tik pablogės.

Trečia, labai svarbu tinkamai išdžiovinti kilimą po valymo.Netinkamas džiovinimas gali sukelti grybelį arba pelėsį.Kilimą reikia džiovinti horizontaliai, kad jis neprarastų savo formos, ir vengti tiesioginių saulės spindulių poveikio.Geriausia džiovinti uždaroje, bet gerai vėdinamoje patalpoje.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galėsite išlaikyti savo kilimus geriausios būklės ir prailginti jų tarnavimo laiką.Rūpestingai prižiūrint ir tinkamai valant kilimus, jų patraukli išvaizda ir funkcionalumas išliks ilgus metus, o namuose bus jauki ir patogi atmosfera.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře