HomeInteresantiKaip užauginti storus ir vešlius krapus: keletas svarbių žalumynų auginimo paslapčių

Kaip užauginti storus ir vešlius krapus: keletas svarbių žalumynų auginimo paslapčių

Sodrūs, sultingi krapų žalumynai – tikras kiekvieno sodininko pasididžiavimas.Tačiau dažnai šiai kvapniai kultūrai trūksta augimo ir vešlumo.Tačiau nenusiminkite, nes yra patikrintų būdų, kurie padės užauginti prabangius krapus, džiuginančius akį ir pripildančius orą nuostabaus aromato.

Tinkamas veislės pasirinkimas, kompetentingas laistymas ir reguliarus kirpimas – tai raktas į sėkmę.Atidžiau apžvelkime dalykus, kuriems reikėtų skirti ypatingą dėmesį.

Pirma , pirkdami sėklas pirmenybę teikite krūminėms krapų veislėms, pavyzdžiui, ‘Kibrai’, ‘Aligator’ ir kitoms.Jos pasižymi vešliu augimu ir gausia žaluma, kitaip nei konservuojamos veislės, pavyzdžiui, ‘Gribovsky’.

Antra , ypatingą dėmesį skirkite laistymui.Krapams reikia daug drėgmės, ypač karštomis vasaros dienomis.Rekomenduojama laistyti du kartus per dieną po 10 litrų vienam kvadratiniam metrui.metrų.Ypač svarbu laistyti vakare, nes šios rūšies žalumynai aktyviai auga naktį.

Trečia , reguliariai pjaukite krapus.Kai žalumynai pasieks 10-15 cm aukštį, nupjaukite juos genėjimo žirklėmis.Tai padės augti naujiems ūgliams, o krūmas taps storesnis ir vešlesnis.

Ketvirta , nepamirškite laiku pašalinti ant krapų pasirodžiusių žiedų rodyklių.Jos atima iš augalo jėgas, lėtina žalumynų augimą.

Penkta , kartą per dvi savaites pamaitinkite krapus kompleksinėmis trąšomis, skirtomis žaliesiems augalams.Tai aprūpins jį maistinėmis medžiagomis, reikalingomis energingam augimui.

šešta , apsaugokite krapus nuo stiprių saulės spindulių, sukurdami šiek tiek pavėsingą aplinką.Tai neleis krapams išsausėti ir pagelsti.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų galite užauginti vešlius, kvapnius krapus, kurie taps tikra jūsų daržo puošmena.Tinkamai parinkta veislė, tinkamas laistymas, savalaikis pjovimas ir priežiūra leis sulaukti gausios žalumos, džiuginančios akį ir pripildančios orą malonaus aromato.Mėgaukitės puikiu šviežių prieskoninių žolelių derliumi tiesiai iš savo lysvės!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře