HomeInteresantiKaip sumanios namų šeimininkės naudoja vandenilio peroksidą namuose ir buityje: 7 naudingos...

Kaip sumanios namų šeimininkės naudoja vandenilio peroksidą namuose ir buityje: 7 naudingos gyvenimo gudrybės

Vandenilio peroksidas yra nuostabi priemonė, kuri gali praversti ne tik gydant žaizdas, bet ir namuose.Jis yra ekologiškas ir saugus sveikatai, pasižymi galingomis valomosiomis ir balinamosiomis savybėmis.Apžvelkime 7 būdus, kaip naudoti vandenilio peroksidą namuose.

Pirma, jo galima pridėti skalbiant , kad balti daiktai įgautų sodresnę spalvą.Vos 1 puodelis produkto į skalbyklės būgną pastebimai pašviesins patalynę.

Antra, vandenilio peroksidą patogu naudoti indų plovimo kempinėms dezinfekuoti.Kempinėlę reikia 10 minučių pamirkyti peroksido ir vandens mišinyje – po šios procedūros ją vėl galima naudoti.

Trečia, tai puiki priemonė šalinti rūdis nuo įrankių, žaislų ir kitų daiktų.Jis sumaišomas su kalkių akmeniu ir soda į pastą ir paliekamas ant paviršiaus vienai valandai.

Ketvirta, peroksidu galima valyti ir dezinfekuoti medines pjaustymo lenteles – tiesiog apdorokite jas 3 % tirpalu 10-20 minučių, po to nuvalykite.

Penkta, tai ekologiškas būdas valyti veidrodžius ir stiklą be dryžių – tiesiog užpurkškite neskiesto peroksido ir nuvalykite.

Šešta, juo taip pat galima valyti plyteles nuo purvo ir nešvarumų.Gerai veikia mišinys su valgomąja soda, paliktas 5 minutėms prieš valymą.

Septinta, peroksidas gali sunaikinti mikrobus ir bakterijas tualeto klozete.Pakanka įpilti pusę puodelio šios priemonės ir palikti 30 minučių prieš valant šluotele.

Kaip matote, vandenilio peroksidas yra universalus pagalbininkas namuose, tereikia suprasti jo naudojimo ypatumus.Rekomenduoju šią priemonę laikyti vaistinėlės lentynėlėje!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře