HomeInteresantiKaip reklamuoti savo prekės ženklą „Messenger“: kelios svarbios gyvenimo gudrybės

Kaip reklamuoti savo prekės ženklą „Messenger“: kelios svarbios gyvenimo gudrybės

Populiarūs pasiuntiniai atveria naujas verslo ir asmeninio prekės ženklo populiarinimo galimybes.Jos leidžia rasti tikslinę auditoriją ir bendrauti su ja realiuoju laiku.Panagrinėkime kelis veiksmingus reklamos būdus ‘Rakuten Viber’ žinučių programos pavyzdžiu.

Pirmiausia galite sukurti grupinį pokalbį arba kanalą , pakviesti į jį savo abonentus.Taip galėsite greitai atsakyti į klausimus, dalytis naujienomis ir rengti apklausas.

Antra, ‘Rakuten Viber’ galite pradėti savo kanalą ir jame skelbti žinutes.Tai tarsi socialinės žiniasklaidos kanalas – ten galite pakviesti visus ir dalytis su jais naujienomis.Galite skelbti nuotraukas, vaizdo įrašus, straipsnius, skelbimus ir kitą naudingą informaciją apie save ar savo verslą: skelbti palankius pasiūlymus, suteikti nuolaidų kodus ir dar daugiau.Kanalo ‘Rakuten Viber’ privalumai yra tai, kad jame taip pat galite talpinti savo unikalius firminius lipdukus, taip pat stebėti statistiką ir analizuoti savo auditoriją.Narių sąrašas prieinamas tik administratoriams ir superadministratoriams, o naudotojai gali matyti bendrą kanalo narių skaičių.Taip naudotojų duomenys išlieka privatūs ir saugūs.

Trečia, naudodamiesi ‘Rakuten Viber’ verslo žinučių funkcija, galite efektyviai naudoti žinučių siuntimo priemones siųsti įmonės naujienas.Taip auditorijai bus reguliariai siunčiami priminimai.

Rinkodaros specialistų teigimu, žinučių siuntėjai suteikia daug naudingų galimybių reklamai, bendravimui su auditorija ir prekės ženklo žinomumo didinimui.Todėl verta aktyviai naudotis šiomis galimybėmis!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře