HomeInteresantiKaip plauti automobilį žiemą: 3 pavojai, kurie laukia vairuotojo šaltuoju metų laiku

Kaip plauti automobilį žiemą: 3 pavojai, kurie laukia vairuotojo šaltuoju metų laiku

Plaudami automobilį šaltuoju metų laiku turite būti ypač atsargūs, kad nepažeistumėte dažų dangos.Sužinokime, kokie pavojai laukia automobilio žiemą ir kaip jų išvengti.

Pirmoji problema yra ta, kad staigus temperatūros pokytis gali sukelti įtrūkimus dangoje ir tada po dažais gali atsirasti rūdžių kišenės.Todėl geriau atidėti plovimą, kol atšils oras.

Antrasis pavojus – sunkiai nuplaunamas kietas purvas, kuris nuvalytas šluoste subraižo laką.Kad to išvengtumėte, pirmiausia purvą reikia suminkštinti po silpna vandens srove.

Trečioji rizika yra ta, kad savitarnos plovyklose naudojamas šaltas vanduo ir automobilį reikia plauti lauke.Vanduo greitai užšąla ir susidaro ledas ant kėbulo , kuris labai kenkia dangai.

Išvada – žiemą geriau kuo ilgiau atidėti plovimą ir, jei įmanoma, naudotis kokybiškomis plovyklomis su šiltais boksais.Tai padės išsaugoti automobilio dažus.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře