HomeInteresantiKaip patyrusios šeimininkės prailgina kopūstų galiojimo laiką: 5 veiksmingi būdai

Kaip patyrusios šeimininkės prailgina kopūstų galiojimo laiką: 5 veiksmingi būdai

Kopūstai – neįkainojamos naudingų vitaminų atsargos, kurias galima išsaugoti iki pavasario.Traškios sniego baltumo gūžės, paruoštos po ilgo laikymo, išsaugo visas naudingąsias savybes ir puikų skonį.Tačiau norėdami žiemą pradžiuginti šeimą vitaminų skanėstu, turite pasirūpinti tinkamu šios vertingos daržovės laikymu.

Užsiauginti sveikų kopūstų atsargų žiemai – puiki idėja.Tačiau norint juos laikyti ilgą laiką, reikia atsižvelgti į keletą svarbių niuansų.Kokius kopūstus turėtumėte rinktis, kokioje temperatūroje juos laikyti ir kodėl toks svarbus geras rūsio vėdinimas? Atsakymai į šiuos paprastus klausimus leis jums išsaugoti savo daržovių lobį iki naujo derliaus.Parengėme 5 svarbius patarimus, kaip tinkamai laikyti kopūstus, kad jie visą ilgą žiemą džiugintų sultingumu ir vitaminais.

Pirmiausia rinkitės vėlyvas ir vidutinio ankstyvumo kopūstų veisles , kad jie ilgiau išsilaikytų – Zimovka, Amager, Kolobok, Sakharnaya Golova.Tokie kopūstai išsilaikys sultingi iki pavasario.Rūgimui rekomenduojama pirkti ir laikyti tokias vidutinio ankstyvumo veisles kaip Nadezhda, Podarok arba Slava 1305.

Antra, saugojimui rinkitės tik stiprius, sveikus, nepažeistus daigus.Prieš laikydami juos būtinai išdžiovinkite ir pašalinkite viršutinius lapus.

Trečia, pasirūpinkite gera ventiliacija laikymo metu.Ir nedėkite vaisių šalia kopūstų, nes jų išskiriamas etilenas gadina lapus: bananai ir obuoliai nėra tinkami kopūstų kaimynai.

Ketvirta, optimalu kopūstus laikyti 0-1 laipsnio temperatūroje.Žemesnėje nei -2 laipsnių temperatūroje jie greitai praranda šviežumą.O virš +5 laipsnių jis pradeda pūti.

Penkta, palaikykite 80-90 proc. drėgmę.Priešingu atveju viršutiniai lapai nuvysta arba atsiranda pilkasis puvinys.

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, galėsite išsaugoti kopūstų derlių šviežią iki naujojo sezono!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře