HomeInteresantiKaip patyrę sodininkai atbaido kenkėjus: pasodinkite šiuos 4 vabzdžių nekenčiančius augalus

Kaip patyrę sodininkai atbaido kenkėjus: pasodinkite šiuos 4 vabzdžių nekenčiančius augalus

Niekas taip nesugadina vasaros atostogų kaip įkyrūs vabzdžių kenkėjai.Uodai, musės, blusos ir kiti vabzdžiai ne tik erzina savo įkandimais, bet ir gali pernešti įvairias ligas.Juos atbaidyti cheminėmis repelentais nėra lengva, o daugelis žmonių bijo naudoti tokias priemones.

Tačiau yra natūralus ir saugus būdas atsikratyti nekviestų svečių savo sklype – aštrių aromatų turintys dašos augalai.

Pirma, levandos ne tik suteiks jūsų namams nepakartojamą kvapą, bet ir veiksmingai atbaidys uodus, muses ir blusas.Visur pastatykite jos vazonėlių.

Antra, pasodinkite aštriųjų bazilikų vazonėlius prie sėdimųjų vietų.Jo kvapas garantuotai atbaido uodus ir muses, be to, jei norite, lapus galite naudoti kulinarijoje.

Trečia, sodinkite aksombarzdžius palei takus ir šalia rožių.Jų kvapnūs žiedai ne tik papuoš sodą, bet ir atbaidys uodus, kandis ir apsaugos rožes nuo amarų.

Ketvirta, padėkite chrizantemų puokštes namuose prie sofų ir lovų – tai padės atsikratyti blusų ir patalinių blakių.

Penkta, galite užplikyti baziliko, mėtos lapus ar kitas prieskonines žoleles verdančiu vandeniu ir šiuo tirpalu apipurkšti baldus bei langus – vabzdžiams nepatiks aštrus kvapas.

Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų, galėsite savo sodo sklype ir namuose sukurti tikrą kvapų barjerą įvairiems parazitams.Jums nebereikės baimintis įkandimų ar naudoti kenksmingų cheminių medžiagų.Mėgaukitės jaukiomis atostogomis gamtoje kvepiančių augalų apsuptyje!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře