HomeInteresantiKaip panaudoti senus kompaktinių diskų diskus: 8 naudingos gudrybės namams ir buičiai

Kaip panaudoti senus kompaktinių diskų diskus: 8 naudingos gudrybės namams ir buičiai

Šiandien mažai kas prisimena, kad egzistavo kompaktiniai diskai – visa muzika, filmai ir programinė įranga jau seniai tapo skaitmeninė.Tačiau daugelis žmonių vis dar turi dideles diskų kolekcijas, dulkes kaupiančias lentynose.O senus kompaktinius diskus galima paversti originaliais interjero elementais, naudingais namų apyvokos daiktais ar net panaudoti sode! Kas gali būti geriau nei įkvėpti naują gyvenimą tam, kas atrodė nereikalingas šlamštas?

Tačiau neskubėkite išmesti savo kolekcijos – iš tiesų diskus galima paversti originaliais interjero elementais ar naudingais daiktais namams.Apžvelkime įdomiausias kompaktinių diskų panaudojimo idėjas, kurios leis naujai pažvelgti į šias skaitmeninio amžiaus retenybes ir rasti joms vertingą vietą savo namuose.

Pirma, iš kompaktinių diskų lengva pasigaminti neįprastą lempą – tiesiog suklijuokite diskus į formą ir per skylutes įverkite girliandą.Tai užima labai nedaug laiko.

Antra, aplikacijomis, juostelėmis ar tiesiog nudažyti diskai, dekoruoti aplikacijomis, juostelėmis ar tiesiog nudažyti, būtų puikūs karštų puodelių laikikliai.

Trečia, sujungę diskus vielute per skylutes, galite pasidaryti stilingą dekoratyvinę užuolaidėlę.

Ketvirta, klijuodami mažus diskų gabalėlius ant įvairių paviršių, galite pasidaryti įspūdingų holograminių mozaikų.Gabalėlius galite klijuoti net ant marškinių apykaklės, taip originaliai ir puikiai papuošdami drabužį.

Penkta, 7 diskų pagalba patogus kanceliarinių prekių stovas surenkamas per porą minučių – juos reikia iš dalies perpjauti ir įstatyti vieną į kitą.

Šešta, iš kompaktinių plokštelių galima pasigaminti bet kokio dizaino originalius sieninius laikrodžius – tik turėkite fantazijos!

Septinta, pakabinę diskus sode, galite efektyviai atbaidyti paukščius mirguliuojančiais paviršiais, kad jie nekrapštytų pasėlių.

Aštunta, priklijavę kompaktinių diskų gabalėlius ant iš papjė mašė pagaminto kamuolio, sukursite linksmą disko kamuolį kambariui papuošti.

Kaip matote, seniems diskams galima rasti įdomių ir naudingų panaudojimo būdų!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře