HomeInteresantiKaip pakartotinai panaudoti senus flanelinius audinius: prisiminkite šiuos 10 būdų namams ir...

Kaip pakartotinai panaudoti senus flanelinius audinius: prisiminkite šiuos 10 būdų namams ir kotedžams

Įprastos kempinės flanelės, kurias daugelis žmonių naudoja indams plauti ar praustis duše, dažnai išmetamos po neilgo naudojimo.Kartu šie paprasti ir nebrangūs daiktai turi daug daugiau galimybių, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Ne visos namų šeimininkės žino, kad iš senų flanelinių audinių galima sukurti daug naudingų ir praktiškų daiktų namams, sodui ar rankdarbiams.Neskubėkite jų išmesti – parodykite vaizduotę ir suteikite šiai medžiagai antrą gyvenimą.

10 efektyvių senų flanelinių audinių panaudojimo būdų:

Pirma , iš akytos putų kempinės pagaminsite patogų ir biudžetui draugišką muilinę.Tiesiog nubrėžkite muilo gabalėlio kontūrą ir išpjaukite įdubą.

Antra , iš plonų propileno verpalų pagamintos komercinės lufos gali būti naudojamos kaip minkštų žaislų ar pagalvių paminkštinimas.

Trečia , perpjaukite flanelę, į vidų įdėkite muilo gabalėlį ir turėsite putojančią valymo kempinę.

Ketvirta , iš senos flanelės galima pagaminti puikius smūgiams atsparius padėkliukus, pavyzdžiui, rankų atramas ar šlaunų įtvarus važiuojant riedučiais ar dviračiu.

Penkta , sudrėkinkite ir išskalbkite flanelę, įdėkite ją į plastikinį maišelį ir įdėkite į šaldiklį – taip pasidarysite šaltą kompresą skausmui ir karščiavimui malšinti.

Šešta , luoba yra lankstesnė už švitrinį popierių, todėl ja galima šlifuoti ir poliruoti sudėtingus paviršius.

Septinta , supjaustykite lufą mažais gabalėliais ir padėkite juos ant vazono dugno; taip užtikrinsite drenažą ir oro patekimą.

Aštunta , luoba, celiuliozės ar putplasčio kempinė bus puikus vienkartinis įrankis plytelių siūlėms glaistyti.

Devinta , iš senų flanelinių audinių galite pasigaminti originalius vonios kambario kilimėlius, surišdami juos vieną su kitu.

Dešimtasis , naudokite flaneles kaip abrazyvines kempinėles sudėtingiems paviršiams, pavyzdžiui, grilio ar orkaitės grotelėms, valyti.

Apskritai neskubėkite išmesti senų kempinių – jos gali būti įkvėpimo šaltinis ir medžiaga daugeliui naudingų ir praktiškų daiktų sukurti.Pasinaudoję pirmiau minėtais mušikliais, atnešite daug naudos sau ir suteiksite šiai medžiagai antrą gyvenimą.Atminkite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře