HomeInteresantiKaip padaryti, kad šviežių gėlių užtektų mėnesiui: 6 gelbstintys patyrusių šeimininkių patarimai

Kaip padaryti, kad šviežių gėlių užtektų mėnesiui: 6 gelbstintys patyrusių šeimininkių patarimai

Skintos gėlės džiugina akį savo grožiu ir skleidžia malonų kvapą.Tačiau gana greitai jos pradeda nykti, praranda savo patrauklumą.Tad kaip ilgiau išlaikyti jų šviežią ir gyvybingą išvaizdą?

Šiame straipsnyje surinkome keletą naudingų patarimų iš interneto ir papildėme juos savo rekomendacijomis.Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, galėsite grožėtis puokšte vazoje visą mėnesį! Viskas, ko jums reikia, tai šiek tiek kantrybės ir reguliaraus dėmesio savo gėlėms.

Pirmiausia verta apkarpyti visus gėlių lapus ties vandens lygiu vazoje.Taip išvengsite konkurencijos tarp lapų ir pumpurų dėl maistinių medžiagų.

Antra, reikia nepamiršti, kad skirtingos gėlės mėgsta skirtingos temperatūros vandenį.Pavyzdžiui, rožės mėgsta vėsų vandenį su ledu.

Trečia, svarbu nestatyti vazos su skintomis gėlėmis saulėje ir šalia radiatorių.Joms labiau tinka vėsios ir pavėsingos vietos.

Ketvirta, vazos su gėlėmis nereikėtų statyti šalia vaisių, kurie išskiria etileną , nes tai pagreitina vytimą.

Penkta, taip pat galite išbandyti šį patikrintą metodą : mėnesį kasdien keiskite vandenį vazoje, į jį įpilkite cukraus, o gėles apkarpykite.Tai pareikalaus pastangų, tačiau gėlės išsilaikys ilgiau.

Šešta, turėtumėte reguliariai šalinti nuvytusias gėles iš puokštės , palikdami šviežias.Taip prailginsite likusių gyvavimą.

Kaip matote, jei norite, skintų gėlių grožį ir šviežumą namuose galite išlaikyti ilgai!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře