HomeInteresantiKaip nepamiršti svarbių susirašinėjimo dalykų: padės tik viena 'Viber' funkcija

Kaip nepamiršti svarbių susirašinėjimo dalykų: padės tik viena ‘Viber’ funkcija

Pasitaiko, kad šeima ar draugai susirašinėjimo metu paprašo ką nors nupirkti, pasiimti vaiką iš darželio ar pateikia kitus svarbius priminimus.Tačiau tolesnio bendravimo eigoje šios žinutės pasimeta ir jas sunku rasti bendrame pokalbyje.Ir dėl to pamirštame įvykdyti svarbų prašymą.Yra vienas būdas to išvengti.

Kad taip nenutiktų, ‘Viber’ turi labai paprastą ir naudingą funkciją Prisegti.Norėdami prisegti žinutę, bakstelėkite ją ir palaikykite kelias sekundes.Bus rodomas meniu, kuriame reikia pasirinkti ‘Prisegti’.Ši žinutė bus perkelta į pokalbio viršų ir visada bus matoma, kai prisijungsite.

Taigi, pavyzdžiui, jei jūsų šeima paprašė po darbo skubiai nupirkti vaistų, galite pažymėti šį priminimą.Tada vakare atsidarę pokalbių kambarį iš karto pamatysite šį pranešimą ir nepamiršite atlikti svarbių veiksmų.

Funkcija ‘Prisegti’ visada prieinama ‘Viber’ ir padeda išvengti būtinybės viską laikyti galvoje.Tačiau reikia atsižvelgti į dar vieną naudingą dalyką.

Galite pasinaudoti dar vienu būdu – pranešimą padaryti neperskaitytą, kad į jį vėl atkreiptumėte dėmesį kitą kartą atsidarę ‘Messenger’.Norėdami tai padaryti, perbraukite norimą pokalbį sąraše į dešinę ir spustelėkite ‘Neskaityta’.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře