HomeInteresantiKaip naudoti kaproninę kojinę namuose ir virtuvėje: 6 nepakeičiamos gyvenimo gudrybės

Kaip naudoti kaproninę kojinę namuose ir virtuvėje: 6 nepakeičiamos gyvenimo gudrybės

Namų šeimininkės sovietmečiu sumaniai išnaudodavo visus daiktus.Jos žinojo daugybę naudingų paslapčių namuose, kurios aktualios ir šiandien.Šios šešios gyvenimo gudrybės padės buityje ir virtuvėje.

Pirma, jei neturite sieto, galite naudoti kaproninę kojinę.Ji paprasčiausiai ištempiama ant dubens arba sulaužyto sieto nugarėlės.Tokiu būdu kojinė puikiai tarnauja kaip sietas, persijojant miltus ir kitus birius maisto produktus.

Antra, naudodami kojinę, gėles ir lapus pagaminkite gražius dažytus velykinius kiaušinius.Ant kiaušinio uždedame lapą arba gėlę, suvyniojame į kojinę ir surišame gumytėmis.Gaunasi velykinis ‘saldainis’.Jis nudažomas dažais, tada kojinė nuimama.

Trečia, kojinė gali būti naudojama blizginti odinį batą.Tam tikslui kojinė supjaustoma gabalėliais, kuriais trinami batai.Ją patogu pasiimti su savimi.

Ketvirta, galite saugiai džiovinti vilnonius drabužius skalbimo mašinoje kojinėje.Kojinė apsaugos vilną nuo pažeidimų.

Penkta, kojinė nuvalys veidrodžius ir langus , kad jie blizgėtų.Pirmiausia juos nuplauna drėgna šluoste, tada nusausina kojine.Taip pasiekiama tobula švara.

Šešta, kojinė paverčiama naminiu luobu.Į ją įdedama muilo ir suvyniojama keliais sluoksniais.

Tokios paprastos paslaptys palengvino sovietinių namų šeimininkių gyvenimą ir praverčia šiandien.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře