HomeInteresantiKaip namų šeimininkės naudoja raugintą pieną namuose: 4 naudingi būdai

Kaip namų šeimininkės naudoja raugintą pieną namuose: 4 naudingi būdai

Jei turite šiek tiek rūgusio pieno, neskubėkite jo išpilti.Juk iš tokio pieno galima pagaminti daug skanių ir naudingų patiekalų! Pažiūrėkime, kaip galite ‘išgelbėti’ šį produktą ir paversti jį apetitą žadinančiais pusryčiais ar desertu.

Pirma, iš rauginto pieno galite pasigaminti orinių blynų.Jums reikia kiaušinių, miltų, sviesto, druskos ir cukraus, ir netrukus ant stalo turėsite krūvą blynų.

Antra, padedant mielėms, iš tokio pieno gaminami puikūs mieliniai blyneliai.Pašildykite pieną su cukrumi, kad ‘pabustų’ mielės, įmaišykite miltų ir kiaušinių, ir po poros valandų galėsite kepti blynelius.

Trečia, raugintas pienas taps rankų darbo sūrio pagrindu.Sumaišykite jį su kiaušiniais, druska ir prieskoniais, pakaitinkite ant viryklės iki baltyminės varškės ir palikite nusausinti marlėje arba negiliame siete.

Ketvirta, iš miltų, kiaušinių, cukraus ir sodos iškepkite sausainius – čia taip pat galite naudoti raugintą pieną.

Penkta, vafliams kepti galima naudoti raugintą pieną.Tuo tarpu grietinę, sutirštintą pieną arba medų galima naudoti kaip skonio priedą.

Taip galima išsaugoti šiek tiek rūgštaus pieno, paverčiant jį skaniais ir maistingais pusryčiais visai šeimai.Svarbiausia – parodyti vaizduotę ir kulinarinius įgūdžius!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře