HomeInteresantiKaip namų šeimininkės naudoja aktyvuotąją anglį: 9 būdai, kaip ją naudoti virtuvėje...

Kaip namų šeimininkės naudoja aktyvuotąją anglį: 9 būdai, kaip ją naudoti virtuvėje ir namuose

Vedant namų ūkį dažnai kyla įvairių sunkumų.Kartais pasitaiko situacijų, kuriose sunku susivokti savarankiškai.Tokiais atvejais į pagalbą ateina labiau patyrusių šeimininkių, žinančių, kaip susidoroti su problema, patarimai.

Kad galėtumėte lengvai išspręsti bet kokius buitinius klausimus, surinkome jums naudingų namų ruošos paslapčių.Šiandien pakalbėsime apie vieną priemonę, kurią daugelis žmonių laiko namuose, vaistinėlėje.Kalbėsime apie aktyvuotąją anglį ir apie tai, kaip galite ją panaudoti, kad buitis taptų daug lengvesnė.

Pirma, medžio anglis padės atsikratyti pelėsio vonios kambaryje.Pakanka padėti tablečių ant lentynos, ir jos neleis atsirasti pelėsiui.

Antra, medžio anglis tinka kambariniams augalams , nes ji yra geras sorbentas.Ji padės atsikratyti drėgmės pertekliaus žemėje.

Trečia, į šampūną pridėję medžio anglies, galite atsikratyti plaukų riebumo blizgesio.Švarių plaukų efektas išliks kelias dienas.

Ketvirta, galite atsikratyti blogo kvapo šaldytuve naudodami medžio anglį.Tiesiog įdėkite lėkštelę su keliomis tabletėmis, ir medžio anglis puikiai sugers kvapus.

Penkta, naudodami medžio anglį ir eterinius aliejus galite pasigaminti biudžetinių kvapų aromatizatorių namams.Jums tereikia į tabletes įpilti aliejaus ir paskleisti jas po kambarius.

Šešta, naudodami medžio anglį galite išbalinti dantis namuose.Tabletę reikia sumalti į miltelius ir valyti dantis.

Septinta, medžio anglis ir želatina sudaro puikią veido plėvelės kaukę.Tai padės susiaurinti poras.

Aštunta, medžio anglis puikiai išvalo smulkius įbrėžimus ant juodos odos baldų.

Devinta, medžio anglies, simondsijų aliejaus ir alavijo mišinys taps natūraliu blakstienų tušu.Jis suteiks joms apimties, tarsi laminavimas.

Taigi aktyvinta medžio anglis yra universali priemonė, galinti palengvinti daugelį namų ruošos darbų.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře