HomeInteresantiKaip išvirti makaronus, kad jie nesuliptų: patyrusių virėjų patarimai

Kaip išvirti makaronus, kad jie nesuliptų: patyrusių virėjų patarimai

Makaronai pagrįstai laikomi vienu greičiausiai ir lengviausiai paruošiamų patiekalų.Tačiau daugelis žmonių kažkaip sugeba sugadinti net ir šį įprastą garnyrą.Dėl to makaronai būna neskanūs – jie sulimpa ir virsta vientisa mase, nepadeda net sviestas.

Esmė ta, kad į puodą reikia įpilti pakankamai vandens , kad makaronai išvirtų.Tai gali atrodyti nesvarbu – koks skirtumas, ar visi makaronai apsemti vandeniu.

Iš tikrųjų paaiškėja, kad nedideliame vandens kiekyje yra per daug krakmolo makaronų, todėl jie sulimpa ir negrįžtamai sugadina patiekalo skonį.

Patyrę virėjai įspėja: 100 gramų makaronų turėtumėte sunaudoti bent pusę litro vandens , o dar geriau – visą litrą.Žinoma, jums reikės didelio puodo.Mažame puode vargu ar pavyks pagaminti skanų garnyrą.

Taigi netaupykite vandens, jis padės paprastą garnyrą paversti išties gardžiu patiekalu.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře