HomeInteresantiKaip išvalyti sudegusią keptuvę nuo suodžių ir nešvarumų: paprasti namų metodai

Kaip išvalyti sudegusią keptuvę nuo suodžių ir nešvarumų: paprasti namų metodai

Keptuvės ir puodai apdegusiu dugnu – tikras iššūkis kiekvienai namų šeimininkei.Atrodytų, kad teks išmesti arba trinti nuodingas chemines medžiagas į skyles.Tačiau yra ir kitas būdas – atkurti indus pasitelkus paprastas natūralias priemones, kurių galima rasti bet kurioje virtuvėje.

Pradėti galite nuo to, kad lygiomis dalimis paruošite sodos ir druskos mišinį.Šiuo mišiniu gausiai apibarstykite visas nudegusias vietas ir palikite kuriam laikui, kad druska ir soda ‘suveiktų’.

Dar vienas puikus pagalbos būdas yra citrinajos sultys arba rūgštis. sudrėkinkite kempine ir palikite 15 minučių.Rūgštis suodžius suvalgys be pėdsakų.

.

Actas taip pat puikiai padės, jei juo sudrėkinsite kempinę ir patrinsite nudegusias vietas.

Ir galiausiai, įprasta dantų pasta.Ja lengvai nuvalysite apdegimo žymes ant puodų ir keptuvių.

Taigi su apdegusiu dugnu galite susidoroti be cheminių medžiagų – tereikia paprastų natūralių ingredientų iš jūsų virtuvės.Tai ir ekologiška, ir veiksminga!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře