HomeInteresantiKaip išvalyti mikrobangų krosnelę naudojant prieinamus produktus: 5 greiti būdai

Kaip išvalyti mikrobangų krosnelę naudojant prieinamus produktus: 5 greiti būdai

Mikrobangų krosnelės valymas – nėra lengva užduotis.Laikui bėgant ant jos sienelių kaupiasi riebalai ir nešvarumai, kurie kaitinant prilimpa ir gadina jos išvaizdą.Laimei, yra keli nebrangūs būdai, kaip grąžinti buitiniam prietaisui jo pirminę išvaizdą.

Pirma, paprasta citrina padės atgaivinti mikrobangų krosnelę ir atsikratyti kvapo.Tereikia į vandenį įpilti visos citrinos sulčių, o likusius vaisius sudėti į vandenį ir kaitinti 10-15 minučių.

Antra, lengviems nešvarumams išvalyti tiks ir paprastas indų ploviklis.Tiesiog sudrėkinkite šiuo tirpalu kempinę, įdėkite ją į mikrobangų krosnelę ir įjunkite 20-30 sekundžių.

Trečia, lengviems nešvarumams pašalinti užtenka paprasto vandens.Paprasčiausiai įdėkite dubenį su vandeniu į mikrobangų krosnelę 10-15 minučių ir leiskite jam gerai sušilti.Garai suminkštins nešvarumus, kuriuos vėliau bus galima lengvai pašalinti.

Ketvirta, valgomoji soda taip pat turi gerą valymo poveikį.Sumaišykite ją su vandeniu, įdėkite į mikrobangų krosnelę ir kaitinkite mišinį 10-15 minučių.

Penkta, citrinos rūgštis puikiai atliks savo darbą.Ją reikia sumaišyti su vandeniu, įdėti į įkaitintą mikrobangų krosnelę ir palikti 10 minučių.Rūgštis veiksmingai ištirpins net senas dėmes.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře