HomeInteresantiKaip išgelbėti persūdytą sriubą: gali padėti du nebrangūs naminiai produktai

Kaip išgelbėti persūdytą sriubą: gali padėti du nebrangūs naminiai produktai

Išvirti skanią sriubą nėra lengva užduotis.Kartais pasitaiko, kad patiekalas pasirodo per sūrus.Tačiau patyrę virėjai žino keletą būdų, kaip neutralizuoti druskos perteklių persūdytoje sriuboje.

Pirma, norėdami pataisyti per sūrią sriubą, į puodą galite įmesti virti skirtą ryžių maišelį.Po 10 minučių ryžiai sugers dalį druskos, po to juos reikia išimti.

Antra, galite suvynioti šiek tiek miltų į kelis marlės sluoksnius ir taip pat kuriam laikui įmesti į sriubą.Miltai sugers druskos perteklių.

Trečia, kelis gabalėlius rafinuoto cukraus galite įberti tiesiai į sriubą į samtelį.Cukrus neutralizuoja druską, todėl po poros minučių turėtumėte jį išimti iš sriubos.

Naudodami bet kurį iš šių paprastų metodų galite ištaisyti per sūrios sriubos skonį ir išgelbėti patiekalą.Svarbiausia veikti greitai ir įpilti druskos absorbentą, kol ji galutinai neįsigėrė.Šiuos naudingus patarimus verta prisiminti kiekvienai šeimininkei.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře