HomeInteresantiKaip išdžiovinti maistą naudojant šaldytuvą: patyrusios šeimininkės gudri gyvenimo gudrybė

Kaip išdžiovinti maistą naudojant šaldytuvą: patyrusios šeimininkės gudri gyvenimo gudrybė

Ar žinojote, kad šaldytuve galima ne tik užšaldyti ir laikyti maistą, bet ir gerai išdžiovinti namų gėrybes? Patyrusios šeimininkės jau seniai naudojasi šia paslėpta šaldytuvo funkcija.

Ar norite namuose pasigaminti džiovintos polendvitsos, vištienos pastromos, sūdytos ir džiovintos rausvosios lašišos? Šiuos skanėstus galite pasigaminti pagal įvairius receptus, tačiau džiovinti juos buto sąlygomis yra sudėtinga užduotis.

Kažkas džiovina balkone, kažkas prie baterijos.Patariame išbandyti patį paprasčiausią šaldytuvą, nes yra paprastas ir greitas būdas, kaip su jo pagalba išspręsti šią problemą.

Pirmiausia suvyniokite žuvį ar mėsą į marlę ir suriškite virvele.Tada pakabinkite supakuotą produktą ant šaldytuvo gale esančios lentynos.

Šaldytuvo kompresorius užtikrins greitą ir kokybišką mėsos, paukštienos ar žuvies produktų džiovinimą vos per 24 valandas.Išbandykite, tai veikia!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře