HomeInteresantiKaip iš laikraščio pasigaminti puodelius daigams: patogi patyrusių sodininkų gudrybė

Kaip iš laikraščio pasigaminti puodelius daigams: patogi patyrusių sodininkų gudrybė

Šeimos biudžeto taupymas – svarbi užduotis kiekvienai namų šeimininkei.Tai ypač aktualu pavasario laikotarpiu, kai pradedami sodinti daigai.Užuot išleidę pinigų specialiems vazonėliams parduotuvėje pirkti, galite juos pasigaminti patys iš improvizuotų medžiagų.

Pavyzdžiui, puikiai tinka seni laikraščiai ir šiek tiek miltų bei vandens jiems surišti.Iš tokių ingredientų gaminami tvirti popieriniai puodeliai, kartu jie visiškai saugūs dirvožemiui ir augalams.Žingsnis po žingsnio apžvelkime biudžetui draugiškų ir ekologiškų vazonėlių gamybos procesą.

1 žingsnis -Pasiruoškite lipnią tešlą iš miltų ir vandens.Sumaišykite 3 arbatinius šaukštelius miltų ir tiek pat vandens.Gausite tirštą masę.

2 žingsnis -Paimkite laikraščio lapą, apvyniokite jį aplink tuščią plastikinį butelį arba vamzdį, sluoksnius sutvirtinkite miltų klijais.

3 veiksmas – tokiu pat būdu pridėkite dar kelis laikraščio sluoksnius, padarydami 3-4 popieriaus posūkius.Tada išimkite butelį ir palikite ritinėlį džiūti dvidešimt keturias valandas.

4 veiksmas – išdžiūvusį ritinėlį supjaustykite 9-10 cm aukščio cilindrais.Tai yra gatavi daigų vazonėliai.Kad jie būtų paruošti sėjai, juos galima įdėti į padėklą, užpildyti žemėmis ir gausiai palaistyti.

5 veiksmas – Persodindami augalus, įdėkite juos su popieriniu konteineriu į dirvą.Popierius ilgainiui perpildys dirvožemį.

Šie laikraštiniai vazonėliai yra puikus ekonomiškas ir ekologiškas pasirinkimas daigams auginti.Jie visiškai suyra dirvožemyje jo nepažeisdami.Išbandykite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře