HomeInteresantiKaip greitai pašalinti dezodoranto dėmes: išbandykite šiuos 5 veiksmingus valymo būdus

Kaip greitai pašalinti dezodoranto dėmes: išbandykite šiuos 5 veiksmingus valymo būdus

Dezodoranto dėmės ant drabužių yra dažna problema, su kuria susiduria daugelis žmonių.Šios įsisenėjusios dėmės gali tapti tikru galvos skausmu, ypač jei įprastas skalbimas nepadeda.

Tačiau nereikia nusiminti, nes yra keletas paprastų sprendimų, kaip atsikratyti įkyrių dėmių ir sugrąžinti drabužiams pirminę išvaizdą.

Pirma , vienas paprasčiausių ir prieinamiausių būdų yra naudoti vandens ir acto tirpalą.Pakanka sumaišyti lygias vandens ir acto dalis, užtepti tirpalo ant suteptų vietų ir tada nuplauti daiktą šiltu vandeniu.

Antra , citrinų sultys taip pat gali būti puiki pagalba šalinant dezodoranto dėmes.Užtepkite ant dėmių šviežiai išspaustų citrinos sulčių, palaukite 10-15 minučių, tada nuplaukite daiktą vėsiame vandenyje.Reikėtų nepamiršti, kad citrinų sulčių nerekomenduojama naudoti ant baltų drabužių.

Trečia , geriamoji soda ir vanduo – dar vienas veiksmingas būdas.Sumaišykite valgomąją sodą su vandeniu, kol gausite savotišką košelę, ir užtepkite ją ant suteptų vietų.Tokia pasta ne tik padės atsikratyti dėmių, bet ir neutralizuos nemalonius kvapus.

Ketvirta , yra specialių dėmių šalinimo priemonių , kurios puikiai tinka dezodoranto dėmėms šalinti.Prieš jas naudodami būtinai perskaitykite gamintojo instrukcijas ant pakuotės.

Penkta , prieš skalbiant rekomenduojama dezodorantu suteptus drabužius išskalauti šiltame vandenyje su nedideliu kiekiu skalbiklio.Nors šis metodas ne visada veiksmingas, jį verta taikyti.

Dezodoranto dėmės ant drabužių neturėtų kelti pernelyg didelio susirūpinimo.Naudodami pateiktas veiksmingas priemones, tokias kaip actas ir vanduo, citrinos sultys, soda ir vanduo, specialūs produktai ar išankstinis skalbimas, galite greitai ir lengvai atsikratyti įkyrių dėmių, suteikdami drabužiams gaivią ir tvarkingą išvaizdą.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře