HomeInteresantiKaip greitai išvalyti silikoninį išmaniojo telefono dėklą: 5 išbandyti būdai

Kaip greitai išvalyti silikoninį išmaniojo telefono dėklą: 5 išbandyti būdai

Silikoniniai išmaniųjų telefonų dėklai laikui bėgant neišvengiamai užsiteršia.Tačiau išmesti juos po kiekvieno sutepimo nepatartina nei ekonominiu, nei aplinkosauginiu požiūriu.Šiame straipsnyje pasidalysime keliais paprastais patarimais, kaip galite išvalyti silikoninį išmaniojo telefono dėklą namuose, nepirkdami naujo.

Pirmiausia galite naudoti drėgnas servetėles – kruopščiai nuvalykite dėklą iš vidaus ir išorės.Poveikis nebus tobulas, tačiau tai atitolins naujo dėklo pirkimą.

Antra, gerai veikia skalbimo muilas – praskieskite jį šiltame vandenyje, 20 minučių pamirkykite dangtį ir nuvalykite kempine.

Trečia, labai veiksmingi citrinos sulčių lašai – nuvalykite dangtį medvilniniu disku.Tai veiksmingiausias siūlomo metodo būdas.

Ketvirta, galite naudoti valgomąją sodą – sumaišykite ją su vandeniu į košelę ir patrinkite dantų šepetėliu.Po to nuplaukite tekančiu vandeniu.

Penkta, medicininio spirito nuvalymas medvilniniu disku tiks, tačiau tik vienspalviams ir skaidriems dangteliams.

Taigi nereikia išmesti nešvaraus silikoninio dėklo – yra daugybė būdų, kaip jį išvalyti patiems namuose.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře