HomeInteresantiKaip greitai išgelbėti geltonuojančius česnakus: prisiminkite šio maistingo pašaro sudėtį

Kaip greitai išgelbėti geltonuojančius česnakus: prisiminkite šio maistingo pašaro sudėtį

Pavasaris – tai aktyvaus augalų augimo ir vystymosi po žiemos ramybės periodo metas.Šiuo metu labai svarbu aprūpinti augalus reikalingomis maistinėmis medžiagomis, ypač tokį populiarų daržovinį augalą kaip česnakas.

Tinkamas tręšimas leis česnakams sustiprėti, išvengti lapų pageltimo ir suformuoti didelius, sveikus svogūnus.

Pirmiausia nustatykite česnakų poreikį maistinėms medžiagoms.Pagrindiniai iš jų yra azotas žaliosios masės augimui, fosforas šaknų vystymuisi ir svogūnėlių formavimuisi ir kalis augalo imunitetui stiprinti.

Antra, pasirinkite tinkamas trąšas.Organinės trąšos, pavyzdžiui, mėšlas, paukščių mėšlas arba kompostas, yra puikus pasirinkimas.Jie suteiks česnakams maistinių medžiagų kompleksą.

Trečia , jei pageidaujama, galima naudoti mineralines trąšas, laikantis rekomenduojamų dozių, kad būtų išvengta pertręšimo.

Ketvirta , atsižvelkite į dirvožemio savybes.Rūgščiuose dirvožemiuose naudokite medžio pelenus, o šarminiuose – kalio druskas arba specialias kalio trąšas.

Penkta , nepamirškite reguliariai tręšti.Visą vegetacijos sezoną tręškite kas 2-3 savaites, kad nuolat gautumėte maistinių medžiagų.

Šešta , būtinai derinkite tręšimą su saikingu laistymu, kad neišdžiūtų ar neperlaistytumėte dirvos.

Laikydamiesi paprastų pavasarinio česnakų maitinimo taisyklių, suteiksite augalams viską, ko reikia aktyviam augimui ir vystymuisi.Norint gauti puikų didelių, sveikų svogūnėlių derlių be geltonuojančių lapų požymių, būtina naudoti organines ir mineralines trąšas, atsižvelgti į dirvožemio savybes, reguliariai tręšti ir tinkamai laistyti.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře