HomeInteresantiKaip greitai atidaryti neatidaromą stiklainį: prisiminkite šiuos 3 patikrintus būdus

Kaip greitai atidaryti neatidaromą stiklainį: prisiminkite šiuos 3 patikrintus būdus

Pasitaiko atvejų, kai stiklainio dangtelis neatlaiko ir jo neįmanoma atidaryti įprastais būdais.Tai gali būti tikra problema, ypač jei labai norite pasiekti stiklainio turinį.

Vis dėlto yra keletas veiksmingų metodų, padedančių susidoroti su užsispyrusiu dangčiu.Laikydamiesi tam tikrų nurodymų, galėsite be didelių pastangų atidaryti net labiausiai užstrigusį dangtį.

Pirma, jei negalite atidaryti stiklainio rankomis, paimkite paprastą virtuvinį rankšluostį, geriausia drėgną.Uždenkite juo dangtelį ir pabandykite jį kuo stipriau pasukti prieš laikrodžio rodyklę.Rankšluostis neleis jūsų rankoms nuslysti ir padės geriau suimti.

Antra, galite naudoti karštą vandenį ir panardinti stiklainį į jį aukštyn kojomis.Po kelių minučių ištraukite jį, nuvalykite ir pabandykite atidaryti.Vanduo neturėtų būti karštesnis nei 60 laipsnių.

Trečia, galite išbandyti metodą naudodami peilį.Apverskite stiklainį aukštyn kojomis ir plona bei aštria peilio geležte (arba atsuktuvu, skardinių atidarytuvu ar suapvalinta šaukšto dalimi) atsargiai atlenkite dangtelį nuo stiklainio kaklelio, kad patektų oro.Galite išgirsti savitą garsą.Tada apverskite stiklainį atgal – dabar jis turėtų lengvai atsidaryti.

Nepriklausomai nuo pasirinkto būdo, reikia stengtis nesusižeisti ir nesugadinti stiklainio.Svarbiausia – neapsigauti ir nedėti pernelyg didelių pastangų, kad nesugadintumėte stiklainio ir jo turinio.Laiko ir kantrybės prireiks net ir labiausiai užsispyrusiam dangčiui, kuris pasiduos jūsų pastangoms.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře