HomeInteresantiKaip dar sumanios šeimininkės naudoja superklijus: 8 namų ir buities gyvenimo gudrybės

Kaip dar sumanios šeimininkės naudoja superklijus: 8 namų ir buities gyvenimo gudrybės

Daugelis iš mūsų buityje susiduriame su nedideliais gedimais ir trikdžiais, kurie atrodo nereikšmingi, bet iš tiesų gali sugadinti nuotaiką.Laimei, yra paprastų ir veiksmingų būdų, kaip tokias problemas išspręsti patiems, nesinaudojant meistrų pagalba.

Šiame straipsnyje surinkome 8 patogius pasidaryk pats, naudodamas įprastus superklijus.Šių klijų galima įsigyti bet kurioje ūkinių prekių parduotuvėje, jie pasižymi unikaliomis savybėmis, leidžiančiomis atlikti smulkius buitinius remonto darbus beveik bet kokiomis sąlygomis.

Taigi, jei jūsų namus ištiko bėda, prieš skambindami meistrui, pasinaudokite šiais patarimais.Gali būti, kad problemą galėsite išspręsti patys, naudodami tik superklijų tūbelę!

Pirma, superklijai puikiai suklijuoja medieną.Juo galima gaminti medinius dirbinius ar baldus be vinių ar varžtų.

Antra, šie klijai išgelbės jūsų pėdkelnes , jei ant jų staiga užkliūtų.Tiesiog užtepkite superklijais strėlytės pradžią ir pabaigą, ir ji daugiau nebeišsiklijuos.

Trečia, įtrūkusį nagą taip pat galima sutaisyti ne pleistru, o superklijais.Užtepkite lašelį klijų ant įtrūkimo, o jam išdžiūvus išlyginkite paviršių pjūkleliu.

Ketvirta, šiais klijais galite apsaugoti įkroviklio laidus , kai ant jų buvo pažeista izoliacija.Tai prailgins jų tarnavimo laiką.

Penkta, superklijus galima naudoti apsaugoti pirštus atliekant įvairius namų ruošos darbus.Rankų oda yra labai švelni, todėl jai reikia ypatingos priežiūros.Kad išvengtumėte įbrėžimų ir įpjovimų, pirštų pagalvėles patepkite plonu superklijų sluoksniu ir leiskite jam išdžiūti.

Šešta, šie klijai išgelbės jūsų prakiurusią sodo žarną.Tiesiog kruopščiai užtepkite klijų į skylę ir palaukite, kol išdžius.

Septinta, superklijai idealiai tinka smulkiam vonios kambario remontui.Jie atsparūs vandeniui, todėl jais galima patikimai pritvirtinti nukritusią plytelę arba sutvirtinti lentyną.

Aštunta, superklijai praverčia namuose taisant batus , jei, pavyzdžiui, atšoka batų ar batelių padas.Tiesiog užpilkite klijais ir spauskite, kol medžiaga išdžius.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře