Home Interesanti Kaip dar sumanios šeimininkės naudoja gliceriną namuose ir virtuvėje: 7 naudingos gyvenimo...

Kaip dar sumanios šeimininkės naudoja gliceriną namuose ir virtuvėje: 7 naudingos gyvenimo gudrybės

0

Glicerinas yra nuostabi ir nebrangi priemonė, parduodama bet kurioje vaistinėje.Ji gali padėti atlikti daugelį namų ruošos darbų ir labai supaprastinti valymo ir buities darbus.Parengiau jums 7 lifehacks su šiuo naudingu produktu.

Pirma, glicerinas leidžia apsaugoti langus ir veidrodėlius nuo rūko – tiesiog nuvalykite juos glicerino ir etilo alkoholio mišiniu.Taip nereikės nuolat valyti paviršių.

Antra, jei į vandenį įlašinsite porą lašų glicerino, tai taps puikia ekologiška visų tipų grindų plovimo priemone.Jis valo ir blizga.

Trečia, norint atsikratyti riebalų dėmių ant drabužių , galima naudoti pašildytą gliceriną – tiesiog suvilgykite juo medvilninį diskelį ir 30 minučių prieš skalbimą užtepkite ant dėmės.

Ketvirta, šis produktas leidžia pašalinti dulkes poliruojant paviršius – tiesiog nuvalykite baldus ir prietaisus drėgna šluoste, sudrėkinta glicerino tirpale.

Penkta, jei gliceriną sumaišysite su skalbimo muilu, degtine ir vandeniu, galite rankomis pasigaminti puikų natūralų indų ploviklį.Jis toks pat geras kaip ir parduotuvėje pirkti chemikalai, tačiau nepamirškite mūvėti pirštinių.

Šešta, glicerinas padeda kovoti su tarakonais – tiesiog naudokite jį kaip lipnią gaudyklę, į kurią vabzdžiai pateks naktį.Į stiklinį indelį įpilkite glicerino, o sienas patepkite saulėgrąžų aliejumi.

Septinta, šis gaminys puikiai tinka odos gaminiams – batams, rankinėms, striukėms ir pan.Tiesiog lengvai nuvalykite paviršių medvilniniu diskeliu, pamirkytu glicerine.

Taigi, glicerinas yra puikus namų ūkio pagalbininkas, turintis daug naudingų savybių.Rekomenduoju šiuos patarimus išbandyti praktiškai!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version