HomeInteresantiKaip dar sumanios šeimininkės namuose ir virtuvėje naudoja popierinių rankšluosčių įmautes: 9...

Kaip dar sumanios šeimininkės namuose ir virtuvėje naudoja popierinių rankšluosčių įmautes: 9 ‘lifehacks’

Popierinių rankšluosčių įmautės dažnai laikomos nereikalingomis šiukšlėmis, kurias reikia nedelsiant išmesti.Tačiau šie paprasti kartoniniai cilindrai turi didžiulį kūrybiško panaudojimo potencialą.

Prireikus iš jų galima sukurti daug naudingų ir dekoratyvinių daiktų namams, sodui ar rankdarbiams.Taigi užuot atsikratę popierinių įmaučių, pažvelkite į jas nauju kampu ir suteikite šiai medžiagai antrą gyvenimą.

9 išbandyti būdai, kaip panaudoti popierinių rankšluosčių rankoves:

Pirma , rankovės būtų puikūs rankdarbių reikmenys, pavyzdžiui, siūlams ar verpalams laikyti.

Antra , susegtuku pritvirtinkite rankovės apačią, taip sukurdami kišenę smulkiems daiktams, kuriuos prie sienos galima pritvirtinti dvipuse lipnia juosta.

Trečia , susukite laidus ir perkiškite juos per įvores, taip sukurdami tvarkingą laikiklį ir atsikratydami susipainiojusių laidų.

Ketvirta , iškirpkite įvores į tvarkingus žiedus ir papuoškite juos audiniu, siūlais ar virvele, kad sukurtumėte originalius servetėlių žiedus.

Penktasis , sudėkite kelias įmautes kartu, papuoškite jas ir sukurkite gražų kanceliarinių reikmenų organizatorių.

Šešta , rankovės gali būti patogus vamzdelis popieriams, vyniojamajam popieriui ar tapetų likučiams laikyti, neleidžiantis jiems išsivynioti.

Septinta , užpildykite rankoves žemėmis ir naudokite jas ant palangės augindami daigus ar prieskonines žoleles.Vėliau augalus bus lengviau persodinti.

Aštunta , perpjaukite cilindrą per pusę ir padarykite plyšį išmaniajam telefonui, taip gausite originalų stovą.

Devinta , popierinė tūtelė taps geru pagrindu paukščių lesyklei, kurią galima pritvirtinti ant palangės ar medžio.

Dešimtas , naudokite gembes kaip organizatorių kūrybiniams reikmenims, pavyzdžiui, audinių atraižoms, karoliukams, siūlams ar įrankiams, laikyti.

Kitaip tariant, neskubėkite išmesti popierinių rankšluosčių ir tualetinio popieriaus įmaučių.Šie paprasti kartoniniai cilindrai gali tapti įkvėpimo šaltiniu ir medžiaga daugeliui naudingų ir dekoratyvinių daiktų sukurti.Nepamirškite jų ir naudokite!

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře