HomeInteresantiKaip dar patyrusios šeimininkės naudoja svogūnus: 6 nepakeičiami būdai namams ir buičiai

Kaip dar patyrusios šeimininkės naudoja svogūnus: 6 nepakeičiami būdai namams ir buičiai

Svogūnai – viena populiariausių daržovių, plačiai naudojama kulinarijoje.Tačiau šis produktas ne tik suteikia patiekalams pikantiško ir nepakartojamo skonio, bet ir turi daug papildomų naudingų savybių.

Parengėme 6 įdomių ir neįprastų svogūnų panaudojimo būdų, apie kuriuos tikriausiai nežinojote.Šios gyvenimo gudrybės padės jums atlikti įvairius buities darbus – nuo plaukų priežiūros iki virtuvės indų valymo.

Pirma, svogūnų sultys yra veiksminga namų priemonė kovojant su plaukų slinkimu ir spartinant plaukų augimą.Taip yra todėl, kad svogūnuose yra sieros, kuri stimuliuoja kolageno gamybą audiniuose ir atkuria plaukų struktūrą.

Antra, dėl aštraus kvapo svogūnai atbaido vabzdžius.Todėl norėdami apsisaugoti nuo uodų ir kandžių įkandimų , galite svogūnais patepti atvirą odą.O jau įkandus, svogūnų sultys nuramins niežulį ir skausmą.

Trečia, svogūnai labai naudingi valant ir atnaujinant senus surūdijusius peilius.Pakanka svogūnais patrinti rūdžių pažeistas vietas – siera sureaguos su geležies jonais, todėl rūdys bus sunaikintos.

Ketvirta, po valymo neišmeskite svogūnų lukštų – juos galima panaudoti suteikiant patiekalams papildomo skonio ir naudos.Pakanka lukštus pamirkyti vandenyje ir įpilti šio vandens verdant sriubas – taip jos taps aromatingesnės.Daugiau apie tai skaitykite mūsų medžiagoje, pateiktoje žemiau esančiame nuorodų bloke.

Penkta, svogūnų sulčių ir vandens mišinys puikiai tinka įvairiems metaliniams dirbiniams ir indams valyti.Nuvalę juos šiuo tirpalu, jie blizgės ir atsikratys nešvarumų.

Šešta, šilta svogūnų arbata yra puiki liaudiška priemonė nuo gerklės skausmo ir perštėjimo.Jai paruošti pakanka svogūnų lukštus užpilti verdančiu vandeniu ir kurį laiką palaikyti.

@zanna63
@zanna63
Žana Eižvertina kitos vietos mano mažoje tėvynėje, jos gyventojų kasdienybė, jų pomėgiai, svajonės, džiaugsmai ir rūpesčiai Tai yra mano gyvenimo istorijos tiems, kurie pasiilgo savo gimtųjų vietų mano akimis tai mano Jūrmala. Taip pat mano katės, kačiukai, šunys ir jų istorijos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Nejoblíbenější

Nedávné komentáře